[wp-story id="118872"] Taşdoğan’dan sert eleştiri – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.191,0400
 • EURO
  $1,0623
 • ALTIN
  $61.483,9600
 • BIST
  1,1658
Taşdoğan’dan sert eleştiri

Taşdoğan’dan sert eleştiri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Adayı Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, CHP, HDP ve İP ittifakını sert dille eleştirdi. Zillet İttifakının PKK ile yanyana yürüdüklerini söyledi.

Gaziantep’te CHP, HDP ve İyi Parti’nin samimi bir şekilde açıktan zillet ittifakı kurduklarını, birbirlerine mesajlarla ve ziyaret ederek övgüler yağdırdıklarını ifade eden MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, “Bunların tek ortak paydası HDP’nin içerideki adayını dışarıya çıkarmaktır. Bunlardan olsa olsa zillet ittifakı olur, bunların oyununu da ancak millet başlarına geçirir” ifadelerini kullandı.

“CHP’NİN ADAYI MERAL AKŞENER Mİ?”

CHP İl Başkanlığı’nın mesajla Meral Akşener Mitingine partilileri davet ettiğini de vurgulayan MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Ali Muhittin Taşdoğan, “Meral Akşener mitingi öncesi  CHP Gaziantep İl Başkanlığı partililerine mesaj atarak mitinge davet ediyor. Sormak lazım, CHP’nin adayı Meral Akşener mi? Muharrem İnce mi? Önce adaylarının kim olduğuna karar versinler sonra siyaset yapsınlar. CHP’ye oy veren sağ duyulu vatandaşlarımıza sesleniyorum. Henüz adayı bile net olmayan bir partiye oy vermek yerine gelin ülkenin geleceği, milletin bekası olan MHP’ye oy verin. ” dedi.

“İP’İN ADAYLARI HDP İLE KOL KOLA”

Son günlerde CHP ve İyi Parti’nin Gaziantep’te HDP ile yakınlaştığını da sözlerini ekleyen Taşdoğan,” Bunlar PKK’nın eteğinin dibinde siyaset yapmaya başladılar.  Birde isimlerini aziz milletimizden aldıklarını söyleyerek, zilletlerine milletimizi ortak etme çabasındalar.  CHP Gaziantep’te halkı İyi Parti mitingine çağırıyor, İyi Parti 2. Ve 3. sıra Milletvekili adayları HDP’nin seçim bürosunda birlikte yürüyeceklerini ifade ediyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? İyi Parti’nin adayları HDP’yi hem ziyaret etmiş, hemde birlikte yürüyeceklerini ifade etmiş. Hedefleri HDP’nin adayının cezaevinden çıkarmak, tek amaçları bu. Biz ittifak dediğimizde, avaz avaz bağıran siyasi yobazlar, siyasi kaçkınlar, sahneye çıkmıştır. Varsın PKK’nın kurşun askeri olsunlar, geldikleri yere dönecekler. Döndükleri yerde de millete hesap verecekler. Bunlar Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin deyimiyle ‘Bunlar Millet değil, Zillet İttifakı’ ama bu millet o zilletlerden hesabını soracaktır. CHP, HDP ve İP kol kola MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye dört koldan saldırmaya çalışıyorlar. CHP’li konuşuyor sanki HDP’li konuşuyor gibi, İP’li konuşuyor sanki CHP’li, HDP’li konuşuyor gibi o kadar uyumlular. Alayı bir olsun bizim arkamızda millet olduktan sonra alayıyla da baş ederiz evvelallah. Bunların zillet kalellerini başlarına çeviririz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM