[wp-story id="118872"] Twitter için önemli güncelleme! – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.816,5900
 • EURO
  $1,0934
 • ALTIN
  $62.365,6300
 • BIST
  1,1648
Twitter için önemli güncelleme!

Twitter için önemli güncelleme!

Twitter için bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte kullanıcılar sonunda istedikleri bir özelliğe kavuştular. Yayınlanan güncelleme ile birlikte Twitter artık daha eğlenceli!

Twitter için bugün önemli bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncelleme ile birlikte artık görmek istemediğiniz ve sizi takip etmeyen kullanıcılardan gelen mesaj bombardımanı kolaylıkla engelleyebileceksiniz.

Facebook'tan 15 Temmuz profil fotoğrafı!

Facebook’tan 15 Temmuz profil fotoğrafı!

Facebook özel günler için hazırladığı sürprizlere bir yenisini daha ekledi. 15 Temmuz için…

Twitter için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte kullanıcılar, kendilerini takip etmeyen insanlardan mesaj alamayacaklar. Twitter‘a yeni eklenen filtre sayesinde gelen bu mesajları ya görmezden gelebilir ya da rahat bir şekilde sonraya erteleyebilirsiniz.

Twitter kullanıcılarının rahatsız olduğu bir özelliği daha çözüm bulan sosyal medya devi, bundan sonra profil fotoğrafı olmayan, e-posta hesabını onaylanmamış ve takip etmediğiniz hesaplarını görmezden gelebileceksiniz.

Böylece daha sağlık bir deneyimi kullanıcılara sunacak olan sosyal medya devi, yeni filtre özellikleriyle sizi rahatsız eden her türlü detayın önüne geçebileceksiniz.

Facebook ile Wi-Fi bulma dönemi başladı!

Facebook ile Wi-Fi bulma dönemi başladı!

Facebook, geçtiğimiz yıl test etmeye başladığı Wi-Fi Bul özelliğini, kullanıcılar ile buluşturdu….

İlk önce mobil kullanıcılarının bu özelliği nasıl kullanacağından bahsedecek olursak , iOS ve Android kullanıcıları Bildirimler kısmından bu filtre özelliğine ulaşabilirler.

17-07/11/twitter-yeni-guncelleme.PNG

Eğer bilgisayar üzerinden Twitter’ın bu özelliğine ulaşmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, Bildirimler>Ayarlar kısmına giderek görmek istemediğiniz seçenekleri işaretleyebilirsiniz.

:: Twitter’ın yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM