[wp-story id="118872"] Vatandaşın sıkıntıları el birliği ile aşılıyor – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.853,0000
 • EURO
  $1,1103
 • ALTIN
  $64.074,3100
 • BIST
  1,1627
Vatandaşın sıkıntıları el birliği ile aşılıyor

Vatandaşın sıkıntıları el birliği ile aşılıyor

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ramazan Ayı dolayısıyla her mahallede ziyaret ettiği evlerde aileler tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor. Ramazan Ayı süresince onlarca ailenin evine konuk olan Başkan Fadıloğlu, vatandaşın sorununa ortak oluyor. 11 ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini ziyaret ederek sıkıntılarını çözmeye çalışan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, gittiği her evde […]

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ramazan Ayı dolayısıyla her mahallede ziyaret ettiği evlerde aileler tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Ramazan Ayı süresince onlarca ailenin evine konuk olan Başkan Fadıloğlu, vatandaşın sorununa ortak oluyor.

11 ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini ziyaret ederek sıkıntılarını çözmeye çalışan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, gittiği her evde aileler ile yakından ilgileniyor. Ramazan ayı içerisinde her gün ayrı bir mahallede ev ziyaretlerinde bulunan Başkan Fadıloğlu, ailelerin sorunlarına ortak oluyor. Çocukları da unutmayan Başkan Fadıloğlu, onların gönlünü hoşnut etmek adına çeşitli hediyeler vererek, onlarla hatıra fotoğrafı çektiriyor.
Başkan Fadıloğlu, gerçekleştirdiği aile ziyaretleri kapsamında son olarak Boyno Mahallesi’nde ikamet eden eşi ve 3 çocuğuyla birlikte yaşayan böbrek hastası Neşet Kaplı’yı evinde ziyaret etti.

Eşi Döne Kaplı’nın kendisine böbreğini vermesiyle birlikte hayata tutunan Neşet Kaplı’nın derdini dinleyen Başkan Fadıloğlu, aile ile yakından ilgilendi. Eşinin kocasına böbreğini verdiği bilgisini alan Başkan Fadıloğlu, Döne Kaplı’yı kutlayarak, karı-kocanın gerçek manada hastalıkta ve sağlıkta yan yana olma örneği gösterdiğini dile getirdi. Aileye geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Fadıloğlu, çocuklara da çeşitli hediyeler sundu. Başkan Fadıloğlu, daha sonra aynı mahallede ikamet eden Mehmet ve Kibar Yılmazer çiftini ziyaret etti. Bir süre aile ile sohbet eden Başkan Fadıloğlu, ailenin istek ve sıkıntılarını dinledi. Aileye ellerinden gelen yardımı yapacakları sözünü veren Başkan Fadıloğlu, evden ayrıldı.

“Biz başkanımızdan her zaman razıyız”

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun evlerine misafir olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren 72 yaşındaki Mehmet Yılmazer, “Başkanımızın evimize misafir olması bizi gerçekten mutlu etti. Allah, kendisinden razı olsun. Her türlü istek ve sıkıntılarımızı dinledi. Elinden gelen her şeyi yapacakları sözünü verdi. Zaten belediyemiz tarafından ihtiyacımız olan birçok şey karşılanıyor. Biz Başkanımızdan her zaman razıyız. Allah, Başkanımızı hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM