VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ŞAMPİYON

VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ŞAMPİYON

GSMMMO TARAFINDAN DÜZENLENEN TÜRKKEP VE ATAK BİLGİSAYAR 2022 SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI FİNALİNDE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ŞAMPİYON OLDU.

ABONE OL
14 Kasım 2022 17:40
VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ŞAMPİYON
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (GSMMMO) tarafından düzenlenen TÜRKEP ve ATAK BİLGİSAYAR 2022 Sonbahar Futbol Turnuvası finali Vergi Dairesi Başkanlığı takımının şampiyonluğu ile sonuçlandı.

4 Grup  olarak yapılan şampiyonada 18 takım yer aldı.

Final maçında Müşavirler Takımı ile karşılaşan Vergi Dairesi Başkanlığı takımı Müşavirleri yenerek TÜRKEP ve ATAK BİLGİSAYAR 2022 Sonbahar Futbol Turnuvasının Şampiyonu oldu.

İkinciliği Müşavirler, 3. lüğü ise SGK aldı.

Şampiyona sonrası  bir konuşma yapan Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven geleneksel olarak düzenledikleri turnuvayı kardeşlik ve dostluk içinde geçirdiklerini bu nedenle katılan takımlara teşekkür etti.

Özseven  konuşmasında  “Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz 2022 Sonbahar  turnuvasını Kurumlar ve meslektaşlar arası daha iyi diyaloglarının kurulması açısından önemsiyoruz. Bu turnuvada meslek camiamızda dostlukları, kardeşliği daha da iyi noktalara taşıdıklarını ve bundan böyle de daha iyi pekişmesini diliyorum” dedi.

Daha sonra kazanan takımlar  kupalarını Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Tarık Törer,  SGK İl Müdür Yardımcısı Ahmet Par ve GSMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven’den aldılar.

Turnuvada takımlar şu isimlerden oluştu; A Grubu Kaymakamlık,Etikspor, Vergi Dairesi Başkanlığı,İşKur

B grubu; Akdeniz, Diriliş, Eagles, Mercanspor

C Grubu;Müşavirler,Analiz,All-Star, Türkay Petrol,Team spor

D Grubu; SSK,Nizip,TUİK; Kardeşçe, Masterlerspor

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r