UA-123728131-1
reklam

 • DOLAR
  $1.242,0700
 • EURO
  $0,2735
 • ALTIN
  $32.480,0000
 • BIST
  1,2172
Yalan haberden CHP’Yİ yıpratmaya izin vermeyeceğim

Yalan haberden CHP’Yİ yıpratmaya izin vermeyeceğim

CHP Genel Merkezi tarafının yönetim kurulu üyeleri ile birlikte görevden alınan CHP il Başkanı Hayri Sucu, hakkında imar rantı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sucu, hakkında karalama kampanyası başlatıldığını belirterek, ” YALAN HABERLERLE PARTİMİN YIPRATILMASINA İZİN VERMEYECEĞİ” diye konuştu.

 

Gaziantep CHP il Başkanı Hayri Sucu, hakkında çıkan imar rantı ile ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada, il başkanlığı ve şahsı üzerinden siyasi rant elde etmek isteyenlerin karalama kampanyası düzenlediklerini söyledi.

İDDİALAR ASILSIZ

İddiaları asılsız ve yersiz olduğunu anlatan Sucu,  yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi:Bazı basın ve yayın organlarında hakkımda çıkan kulaktan dolma, dedikodu bilgiler ile Partime, İlçe Başkanlarımıza, İl ve İlçe Yöneticilerimize, Kurultay Delegelerimize ve Belediye Meclis Üyelerimize yapılan gayri ahlaki söylemleri belgeler ile çürüterek, hakkımızda karalama kampanyası yürüten şahıs veya şahısları toplumun vicdanı ile baş başa bırakacağım.

AKP’Lİ MECLİS ÜYELERİNİN OYU EVET VERDİ CHPLİLER HAYIR DEDİ

Beştepe Mah. Şehitler Mevkiinde, Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi 1 milyon 500 bin metre kare bölgesel imar rezervi yaparak Mart / 2020 ‘de plan tadilatı yaptı. Bu imar değişikliğine Belediye Meclis Üyelerimiz RED oyu verirken, AKP’li Belediye Meclis Üyelerinin onayı ile imar değişikliği Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisinde kabul edildi.

İMAR DEĞİŞİKLİĞİNDEN 6 AY SONRA ALINDI

Bu arsa alım işi, imar değişikliği olduktan tam 6 ay sonra yani 04.09.2020 tarihinde gerçekleşti. Oğlumun arkadaşları ile beraber aldığı 20 bin 562 metrekare arsayı, bahse konu yerin tapu bölünmesine izin verilmediği için tapu benim adıma çıkarıldı. 20 bin 562 metrekare alanın 3 dönümü oğluma, yeri kalanı ise oğlumun arkadaşlarına aittir. Ailem üzerinden şahsıma yapılan bu saldırı ne ahlaka, ne vicdana ne de örf ve âdetimizde yeri yoktur. Yerin dibine batsın sizin bu kirli siyasetiniz.

AHLAKLIKSİZLARA AMAN VERMEM

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İlçe Başkanlarımın, İl ve İlçe Yöneticilerimin, Kurultay Delegelerimizin ve Belediye Meclis Üyelerimizin bu alım ile hiçbir alakası yoktur. Tamamen oğlumun yaptığı bir arsa alımıdır. Ahlaklı siyasetin kalmadığı bu dönemde; Partimi, İlçe Başkanlarımızı, İl ve İlçe Yöneticilerimizi Kurultay Delegelerimizi ve Belediye Meclis Üyelerimizi zan altında bırakanlara sesleniyorum, gayri ahlaki oyunlarınıza çomak sokmaya devam edeceğiz. Belediye Meclis Üyelerimiz, ne yaparsanız yapın Gaziantep halkının hakkını kimseye peşkeş çektirmemeye devam edeceklerdir.

YALAN HABERLERLE PARTİMİN YIPRATILMASINA İZİN VERMEYECEĞİM

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı yaptığım dönem boyunca ise işim ile siyaseti, siyasi ahlakım gereği hiçbir zaman karıştırmadım. Yalan ve ısmarlama haberler ile Partimi, İlçe Başkanlarımızı, İl ve İlçe Yöneticilerimizi, Kurultay Delegelerimizi, Meclis Üyelerimizi ve şahsımı kendi akıllarınca yıpratmaya çalışanlar bilsinler ki biz yerelde ve genelde partimizin yönetimde söz sahibi olması için var gücümüzle sokaklarda olacağız. Cumhuriyet Halk Partisinin iktidarı için durmadan çalışacağız. Kendi çıkarları uğruna şahıs ve şahısların yaptıkları bu kirli siyasetlerine hazırlıklı olduğumuzu da bilsinler.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AÇIKLAMA YAPMALIDIR

Bu söylemlerden sonra Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin çıkıp açıklama yapması zaruri olmuştur. Kişiye özel imar değişikliği yapılıyorlarsa soruşturulsun ve her türlü bilgi ve belgelerle bu soruşturmaya dâhil olduğumu açıklıyor, buradan açıkça hodri meydan diyorum. Bu kadar ucuz haberlerle Gaziantep halkının gerçek sorunlarını göz ardı edenlere şunu söylemek isterim derdiniz Hayri Sucu olmasın. Derdiniz bu şehirde adil gelir dağılımında payını alamayan esnafı ve emekçisi olsun.

TAPU VE İMAR BİLGİLERİNİ PAYLAŞIYORUM

Tapu bilgilerini ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin imar değişikliğinin ne zaman yapıldığına dair belgeleri kamuoyu ile paylaşıyorum. Ailem üzerinden ahlaksızca yapılan bu kirli oyunlara alet olan şahıs ve şahısları ise Gaziantep halkının vicdanı ile baş başa bırakıyorum.Son olarak; şahsım olarak rantı bilmem, tek bildiğim yerelde ve genelde Cumhuriyet Halk Partisinin iktidar olmasıdır. İçimizde ve dışımızda, ne yaparsanız yapın bu durumu da değiştiremeyeceksiniz. Belgeleri de ekte sunuyorum. ‘’

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com