[wp-story id="118872"] ZEYTİN DALI HAREKATI ANISINA ZEYTİN FİDANI YETİŞTİRİLDİ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.178,9300
 • EURO
  $1,0632
 • ALTIN
  $61.167,4600
 • BIST
  1,1629
ZEYTİN DALI HAREKATI ANISINA ZEYTİN FİDANI YETİŞTİRİLDİ

ZEYTİN DALI HAREKATI ANISINA ZEYTİN FİDANI YETİŞTİRİLDİ

  Gaziantep  Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu Afrin Zaferinin Hatırasını yaşatmak ve Zeytin Dalı Harekâtında vatan için şehit olan vatan evlatlarımızın aziz hatıraları anısına zeytin fidanı yetiştirildi.   GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu İdari personellerince İslahiye Yerleşkesinde kurdukları serada gemlik türü bodur 2 bin 23 adet zeytin fidanı yetiştirerek Afrin zaferi kutlandı. İslahiye Meslek Yüksekokulu Personel […]

 

Gaziantep  Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu Afrin Zaferinin Hatırasını yaşatmak ve Zeytin Dalı Harekâtında vatan için şehit olan vatan evlatlarımızın aziz hatıraları anısına zeytin fidanı yetiştirildi.

 

GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu İdari personellerince İslahiye Yerleşkesinde kurdukları serada gemlik türü bodur 2 bin 23 adet zeytin fidanı yetiştirerek Afrin zaferi kutlandı. İslahiye Meslek Yüksekokulu Personel Şefi Hasan Aydın Koordinatörlüğünde dikilen zeytin fidanları yetiştirilmesinin tüm aşamaları Yüksekokulun idari personelinin üstün gayret ve katkıları ile gerçekleştirildi.

 

Yetiştirilen 2 bin 23 Zeytin Fidanı İslahiye Yerleşkesine dikilerek, Afrin Zeytin Dalı Harekatı gelecek nesillere öğrenciler tarafından aktarılacak.

 

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi H. Ahmet Deveci “Mehmetçiğimiz Afrin Zaferini kazanmasıyla gururlandık. Zeytin Dalı harekatı anısına diktiğimiz bu zeytin fidanları büyüdükçe, öğrencilerimiz ve gelecek nesillerimiz bu şerefli harekâtı ve aziz şehitlerimizi unutmayacaktır. Fidanların yetiştirilmesinde emeği olan tüm idari personellerimizi kutluyor, teşekkür ediyorum, Ayrıca; tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ailelerine sabırlar diliyor şanlı gazilerimize de hayırlı ömürler diliyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM