SON DAKİKA

 Ak parti’de Temayül sönük geçti

Ak Parti bu zamana kadar her seçimde temayül yoklaması yapar. Ama İlk kez  temayülü bu kadar sönük ve heyecansız gördüm.

Bu haber 19 Kasım 2018 - 18:16 'de eklendi ve 7529 kez okundu. kez görüntülendi.

Ak Parti bu zamana kadar her seçimde temayül yoklaması yapar. Ama İlk kez  temayülü bu kadar sönük ve heyecansız gördüm.   Oy atanlar salonda beklemiyor. Fazla sohbet etmiyor. Bir an önce oyu atıp çekip gidiyor. Bunun sebepleri  yapılan temayül yoklamasına  artık ilk gündeki gibi inandırıcı gelmiyor. Birde adayların belli olması söylentileri  partilileri soğuttu. Gerçekten adaylar kesin mi? Genel merkez şu andaki mevcut belediye başkanlarıyla göreve devam edecek mi?

Gaziantep Büyükşehir belediye Başkan Fatma Şahin , Şahinbey  Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile yola devam edecek olması bunun yanında diğer ilçelerin adaylarıyla devam edecek söylentilerinin  dolaşması  nedeniyle   Ak partili delegelerin oylaması  sönük geçti. Bakalım gerçekten söylentiler doğru mu? Belediye başkanları  yerinde kalacak mı? Yoksa temayül yoklamasına  bakılacak mı? Bunu da ilerleyen zaman gösterecek.

UA-76681437-2