SON DAKİKA

AKP ve MHP’den İYİ Partiye katılım

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi İYİ Parti’ye katılımlar yoğun bir şekilde sürüyor. AKP ve MHP’den istifa ederek İYİ Parti saflarına katılan yüzlerce kişi, yerel seçimlerde İYİ Partiyi iktidara taşıyacaklarını ifade ettiler.

Bu haber 30 Ocak 2019 - 12:13 'de eklendi ve 10729 kez okundu. kez görüntülendi.

İYİ Parti İl Başkanlığında düzenlenen katılım töreninde rozetlerini takan partililer,” Kentimize daha iyi hizmet getirilmesi ve sorunları çok daha iyi bilerek çözüme yönelik projeleri olduğuna inandığımız İYİ Parti’yi 31 Mart’ta iktidara taşıyacağız” dediler.

Yıllardır Gaziantep’in bir çok yönden gelişemediğini, başta trafik olmak üzere şehrin bir çok önemli sorununa çözüm üretilemediğini dile getiren İYİ Partiye katılan AKP ve MHP’liler,” Hep geçici çalışmalar yapıldı. Kimse kentin geleceğini göz önüne alıp kalıcı projeler ortaya koymadı. Bizde bu nedenle geleceğe dönüp kalıcı projeleri olan İYİ Parti saflarına katılmaya karar verdik” dediler.

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş ise, partilerinin her geçen gün büyümeye devam ederek adım adım iktidara yürüdüğünü, önümüzdeki günlerde de katılımların süreceğini söyledi.

Karakuş,” Partimize toplumun her kesiminden büyük bir teveccüh var. Gaziantepli’ler sorunların çözümü olarak İYİ Partiyi görüyorlar ve bu nedenle katılım sağlıyorlar. 31 Mart akşamı sandıktan İYİ Parti çok iyi bir şekilde çıkacak ve Gaziantep çok daha iyi hizmetlerle tanışacak” dedi.

UA-76681437-2