SON DAKİKA

AKPli Meclis üyesi Çelik İYİ Parti’ye katıldı

AKP Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Ömer Çelik, partisinden istifa ederek İYİ Parti saflarına katıldı. İYİ Parti İl Binasında düzenlenen törenle rozetini takan Ömer Çelik, Gaziantep’i çok iyi günlerin beklediğini, hem kentin hem de ilçesi Yavuzeli’nin daha iyi olacağını söyledi.

Bu haber 30 Ocak 2019 - 12:27 'de eklendi ve 17529 kez okundu. kez görüntülendi.

İYİ Parti İl Başkanı Serkan Karakuş, rozet takma töreninde yaptığı konuşmada, Ömer Çelik’in partilerine katılmasından dolayı gurur duyduklarını belirterek,” İYİ Parti, gümbür gümbür yerel iktidara doğru koşuyor. Ömer Çelik kardeşimiz kentin geleceğine yönelik doğru projeler üreten İYİ Parti saflarına katıldı. Çelik ve birlikte partimize katılan tüm arkadaşlarımıza yeni siyasi hayatlarında başarılar diliyorum dedi.

Bu arada, rozetini takarak İYİ Parti’yi Gaziantep’te birinci parti yapacaklarını ifade eden Ömer Çelik ise,” Artık yeni bir vizyon ve yep yeni projelerle İYİ Parti saflarında siyasi hayatıma devam edeceğim. İYİ Parti’nin görüş, siyasi duruşu ve ülke için yapabileceklerini gördükten sonra bu karara vardık. Ben ve arkadaşlarımın tek hedefi var İYİ Parti’yi 31 Mart’ta sandıktan birinci parti olarak çıkarmak ve  Gaziantep’i, Yavuzeli’ni yep yeni hizmetlerle tanıştırmak” diye konuştu.

UA-76681437-2