[wp-story id="118872"] Altunkaya’ya ödüle doymuyor – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.816,5900
 • EURO
  $1,0934
 • ALTIN
  $62.365,6300
 • BIST
  1,1648
Altunkaya’ya ödüle doymuyor

Altunkaya’ya ödüle doymuyor

Gaziantep’in gözbebeği  Altunkaya şirketler gurubu başarılı çalışmalarından dolayı ödülden ödüle koşuyor. İstanbul Grand Tabarya Otel’de gerçekleşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çok sayıda bakanın da katıldığı TİM 24. Olağan Genel Kurulu ve İhracat Şampiyonları Ödül Töreninde sektör birincisi olan Altunkaya İnşaat, Nakliyat Gıda Ticaret A.Ş.  Altunkaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya ihracat şampiyonları sektör […]

Gaziantep’in gözbebeği  Altunkaya şirketler gurubu başarılı çalışmalarından dolayı ödülden ödüle koşuyor.

İstanbul Grand Tabarya Otel’de gerçekleşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çok sayıda bakanın da katıldığı TİM 24. Olağan Genel Kurulu ve İhracat Şampiyonları Ödül Töreninde sektör birincisi olan Altunkaya İnşaat, Nakliyat Gıda Ticaret A.Ş.  Altunkaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya ihracat şampiyonları sektör birinciliği ödülünü Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’den aldı.

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan en fazla ihracat yapan ilk bin firma arasında Türkiye sıralamasında 30.sırada, Gaziantep sıralamasında ise birinci sırada  yer alan sektöründe Yaş Sebze, Meyve sektör birincisi olan Altunkaya İnşaat, Nakliyat Gıda Ticaret A.Ş.  İstanbul Grand Tabarya Otel’de gerçekleşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çok sayıda bakanın da katıldığı TİM 24. Olağan Genel Kurulu ve İhracat Şampiyonları Ödül Töreninde ödüllendirildi. Düzenlenen ödül töreninde sektör birinciliği ödülünü Altunkaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya; Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Tim Başkanı Mehmet Büyükekşi’den aldı. İstanbul’da düzenlenen ödül törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Maliye Bakanı Naci Ağbal. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kay, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve çok sayıda iş adamı katıldı. Ödül töreninde Altunkaya’yı  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlar tebrik ederken Gaziantepli ihracatçı ve iş adakları da yalnız bırakmadı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM