UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.246,7800
 • EURO
  $0,7623
 • ALTIN
  $42.613,6100
 • BIST
  1,1402
AVRUPA’NIN GÜVENLİĞİ TÜRKİYE’DE BAŞLAR

AVRUPA’NIN GÜVENLİĞİ TÜRKİYE’DE BAŞLAR

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak da belediye başkanların partilerinin arazide taşıyıcı gücü olduğunu söyledi. Kaynak, şöyle devam etti: “Belediyelerimiz hem 15 Temmuz’da darbenin karşısında en güçlü şekilde durdular. Belediyelerimiz bizim kalkınma kentleşme yolundaki en önemli birimlerimizdir. Hükümetiz bir çok alanda 15 Temmuz hain darbe girşiminin üzerimizde oluşturduğu sorunlarla uğraşırken diğer yandan Güneydoğu’da terörle mücadele ediyoruz. Suriyede […]

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak da belediye başkanların partilerinin arazide taşıyıcı gücü olduğunu söyledi.

Kaynak, şöyle devam etti:

“Belediyelerimiz hem 15 Temmuz’da darbenin karşısında en güçlü şekilde durdular. Belediyelerimiz bizim kalkınma kentleşme yolundaki en önemli birimlerimizdir. Hükümetiz bir çok alanda 15 Temmuz hain darbe girşiminin üzerimizde oluşturduğu sorunlarla uğraşırken diğer yandan Güneydoğu’da terörle mücadele ediyoruz. Suriyede Fırat Kalkanı Harekatı’nı yapıyoruz. Irak’ta Musul harekatında varız. Suriye’de insanların başına gelen Musul’da gelmesin istiyoruz. Suriye’nin içinde Zeytinlik Bölgesi’nde 172 bin Suriyeli var.  Bizim yerel yönetimlerimiz buraya da ihtiyaçları götürüyor.  Cerablus 5.5 yıl sonra 40 bin insanın yaşamını sürdürdüğü yer haline geldi.”

Türkiye’nin hain FETÖ okullarının kapatılması konusunda dış politakada etkin olduğunu ifade eden Kaynak, Çad’da FETÖ okullarının Maarif Vakfı’na devredilmesiyle ilgili çalışmaların başladığını dile getirdi.

ABD’deki seçimlerden sonra Türkiye’nin önünde yepyeni bir ufuk açılacağını ifade eden Kaynak, “Bizim için odakta insan vardır insan olan her yerde mazlumun mağdurun yanında Türkiye olacaktır. Nasıl DAEŞ’i üretip bu bölgeye gönderdilerse Irak’ta aynı senaryoyu Haşdi Şabi ile oynuyorlar. Türkiye Musul’da, Telafer’de, Kerkük’te asla mezhep savaşının fitilinin ateşlenmesine müsaade etmeyecektir. Türkiyenin güvenliği Suriye ve Irak’tan başlar ama batılılar bilmezler ki Avrupa’nın güvenliği Türkiye’den başlar. Türkiye’nin terörle mücadelesine asla dil uzatmasınlar. Avrupa Birliği bize şantaj yapıyor terörle mücadelenin gevşetilmesi için. Yüzlerce vatandaşımız can versin diye mi? Terörle mücadelede asla taviz verilmeyecektir. Güvensiz ve istikrarsız Türkiye’nin Avrupa’ya asla faydası olmayacaktır” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM