[wp-story id="118872"] Ay Yıldız Halı  büyük ilgi gördü – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.989,3300
 • EURO
  $1,0048
 • ALTIN
  $58.928,1300
 • BIST
  1,1595
Ay Yıldız Halı  büyük ilgi gördü

Ay Yıldız Halı  büyük ilgi gördü

Domotex Türkiye 2018 ile ilgili genel bir değerlendirme yapan Ay Yıldız  Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çolak: Fuar çok iyi geçti. Bu yıl  yabancı ziyaretçilerden çok katılım oldu.”dedi. Domotex Türkiye 2018 ile ilgili genel bir değerlendirme yapan Ay Yıldız  Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çolak: “Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) ve Gaziantep Halıcılar […]

Domotex Türkiye 2018 ile ilgili genel bir değerlendirme yapan Ay Yıldız  Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çolak: Fuar çok iyi geçti. Bu yıl  yabancı ziyaretçilerden çok katılım oldu.”dedi.

Domotex Türkiye 2018 ile ilgili genel bir değerlendirme yapan Ay Yıldız  Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çolak: “Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) ve Gaziantep Halıcılar Odası’nın (GHO) desteğiyle gerçekleşen Domotex Turkey, sektör liderlerini bir araya getirdi. Fuar’ın Türkiye halıcılık sektörünün üretim teknolojisini göstermesi açısından da büyük avantaj olduğunu düşünüyoruz.”dedi.

 Katılımdan memnun

Domotex Türkiye 2018 ile ilgili genel bir değerlendirme yapan Ay Yıldız  Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çolak: 11 ülkeden 195 firmanın yer aldığı, dört gün süren Fuar’a 10 bine yakın ziyaretçi geldi. Fuar bu yıl 89 ülkeden 11.951 ziyaretçi ile bizlerin yeni iş bağlantıları için önemli imkanlar sağladı”dedi.

Ay Yıldız Halı her geçen gün büyüyor

Ay Yıldız Halı kurulduğu günden beri her geçen gün  büyüdüğünü belirten Çolak,” Halı tezgahımız her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Hem ürün yelpazesi büyüyor. Hem de yurtdışı satışlarımız artı. Hem de bir çok ülkeye  halıları gönderme imkanımız oldu.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM