[wp-story id="118872"] Büyükşehir Gaziüntep’te sıcak gelişmeler – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.186,7200
 • EURO
  $1,0591
 • ALTIN
  $61.569,1600
 • BIST
  1,1687
Büyükşehir Gaziüntep’te sıcak gelişmeler

Büyükşehir Gaziüntep’te sıcak gelişmeler

Büyükşehir Gaziantepspor  Başkanının tekrar aday olmayacağını  üzerine Kulüp’ün adını forması  yeni başkan belirleme yarışına girildi.   Konukoğlu’na teklif   Büyükşehir Gaziantepspor’da Osman Toprak’ın yerine yeni başkan belirleme çalışmalarına hareketli saatler yaşanıyor. Vali Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve bazı milletvekillerinin yaptığı son toplantıda Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu’na teklif götürüldü. Büyükşehir Gaziantepspor’da […]

Büyükşehir Gaziantepspor  Başkanının tekrar aday olmayacağını  üzerine Kulüp’ün adını forması  yeni başkan belirleme yarışına girildi.

 

Konukoğlu’na teklif

 

Büyükşehir Gaziantepspor’da Osman Toprak’ın yerine yeni başkan belirleme çalışmalarına hareketli saatler yaşanıyor. Vali Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve bazı milletvekillerinin yaptığı son toplantıda Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu’na teklif götürüldü.

Büyükşehir Gaziantepspor’da Osman Toprak’ın yerine yeni başkan belirleme çalışmalarına hareketli saatler yaşanıyor. Vali Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve bazı milletvekillerinin yaptığı son toplantıda Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu’na teklif götürüldü. Gün içerisinde Haluk Kalyoncu ve Hakan Aslansoy ile görüşen ve bu görüşmelerden olumlu sonuç alamayan kentin önde gelenleri son olarak Adil Konukoğlu ile bir toplantı gerçekleştirdi. Akşam saatlerinde başlayan ve az önce sona eren ayrıca tüm şartların ve olması gerekenlerin masaya yatırıldığı toplantı sonucunda Adil Konukoğlu’nda karar kılındı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM