[wp-story id="118872"] Büyükşehir’den ‘LYS’ sınavı için sessizlik uyarısı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.109,9900
 • EURO
  $1,0929
 • ALTIN
  $61.225,5400
 • BIST
  1,1644
Büyükşehir’den ‘LYS’ sınavı için sessizlik uyarısı

Büyükşehir’den ‘LYS’ sınavı için sessizlik uyarısı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Lisans Yerleştirme Sınavı’na (LYS) girecek adayların olumsuz etkilenmemesi için “sessizlik” uyarısı yaptı. Büyükşehir Belediyesi, LYS “gürültü” önlemini alarak vatandaşları duyarlı olmaya çağırdı. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü, 2017 Lisans Yerleştirme Sınavı için önlemler almaya başladı. Şube müdürlüğü, öğrencilerin eğitim-öğretim hayatları boyunca emek sarf ederek hazırlandıkları, geleceklerine yön […]

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Lisans Yerleştirme Sınavı’na (LYS) girecek adayların olumsuz etkilenmemesi için “sessizlik” uyarısı yaptı.

Büyükşehir Belediyesi, LYS “gürültü” önlemini alarak vatandaşları duyarlı olmaya çağırdı.

Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü, 2017 Lisans Yerleştirme Sınavı için önlemler almaya başladı.

Şube müdürlüğü, öğrencilerin eğitim-öğretim hayatları boyunca emek sarf ederek hazırlandıkları, geleceklerine yön verecekleri ve emeklerinin karşılığını alacakları sınavın sessiz bir ortamda yapılması için çalışmalara başladı.

Bu kapsamda LYS sınavının yapılacağı 10, 11, 17, 18 Haziran 2017 tarihlerinde 10.00-13.00 saatleri arasında vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olmaları için bilboard çalışmaları yapılarak şehrin muhtelif yerlerinde duyuruldu.

Ayrıca, Zabıta Daire Başkanlığı denetim ekipleri de sınavın gerçekleşeceği yerlerde bizzat önlemler alacak ve ALO 153’e bu konuda gelen şikayetlere anında müdahalede bulunacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM