[wp-story id="118872"] ÇELİKTÜRK TERÖR SALDIRISINI KINADI – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.839,6400
 • EURO
  $1,1397
 • ALTIN
  $61.704,4900
 • BIST
  1,1601
ÇELİKTÜRK TERÖR SALDIRISINI KINADI

ÇELİKTÜRK TERÖR SALDIRISINI KINADI

İnşaat Mühendisleri Odası başkanı Gökhan Çeliktürk Gaziantep’te yaşanan terör saldırısını şiddetle kınadıklarını, terörün her türlüsünü lanetlediklerini söyledi. Gökhan Çeliktürk yaptığı açıklamasında şöyle dedi “Gaziantep Şahinbey ilçesi Akdere Mahallesi’nde meydana gelen hain terör saldırısı sonucu 50 vatandaşımız hayatını kaybetmiş ve 94 vatandaşımızda yaralanmıştır. Bu terörist saldırıyı şiddetle kınıyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Terör kirliyi yüzünü bir […]

İnşaat Mühendisleri Odası başkanı Gökhan Çeliktürk Gaziantep’te yaşanan terör saldırısını şiddetle kınadıklarını, terörün her türlüsünü lanetlediklerini söyledi.

Gökhan Çeliktürk yaptığı açıklamasında şöyle dedi “Gaziantep Şahinbey ilçesi Akdere Mahallesi’nde meydana gelen hain terör saldırısı sonucu 50 vatandaşımız hayatını kaybetmiş ve 94 vatandaşımızda yaralanmıştır. Bu terörist saldırıyı şiddetle kınıyorum. Milletimizin başı sağ olsun.

Terör kirliyi yüzünü bir kez daha göstermiştir. Terör bu defa Gaziantep’i, düğün salonuna hayatlarının en mutlu gününü yaşamaya gelen vatandaşlarımızı vurmuş ve ülkemizi yasa boğmuştur. Unutmayalım ki bu ülke hepimizin ve bu ülkenin birliği, beraberliği, kardeşliği bizlerin en büyük değeridir. Bu acı son olsun diyoruz.

Terörün bir kez daha hedef olarak bir huzurun ve kardeşliğin beşiği Gaziantep’i vurması oldukça manidardır. Yüzyıllardır bu topraklarda bir arada kardeşçe yaşayan insanımız ay yıldızlı bayrağımızın gölgesinde huzur ve barış ikliminde sonsuza kadar yaşayacaktır. Ülkemize yönelik bu hain saldırıların üstesinden millet olarak hep birlikte geleceğiz. Bu terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM