[wp-story id="118872"] CHP İl Danışma Kurulu Toplantısı Yapılıyor – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.859,5000
 • EURO
  $1,1031
 • ALTIN
  $63.951,0800
 • BIST
  1,1624
CHP İl Danışma Kurulu Toplantısı Yapılıyor

CHP İl Danışma Kurulu Toplantısı Yapılıyor

CHP İl Danışma Kurulu Toplantısı Yapılıyor CHP Gaziantep İl Başkanlığı, genişletilmiş İl Danışma Kurulunu topluyor. Yaklaşan referandum öncesi il danışma kurulunu toplayan CHP Gaziantep Örgütü hem 1 yıllık faaliyetlerini anlatacak hem de Nisan ayında yapılacak olan referandum için kampanya hazırlıklarını başlatacak. CHP İl Danışma Kurulu Toplantısı Tuğcan Otel’de yarın saat 16:00’da İl Başkanı Hayri Sucu, […]

CHP İl Danışma Kurulu Toplantısı Yapılıyor

CHP Gaziantep İl Başkanlığı, genişletilmiş İl Danışma Kurulunu topluyor. Yaklaşan referandum öncesi il danışma kurulunu toplayan CHP Gaziantep Örgütü hem 1 yıllık faaliyetlerini anlatacak hem de Nisan ayında yapılacak olan referandum için kampanya hazırlıklarını başlatacak.

CHP İl Danışma Kurulu Toplantısı Tuğcan Otel’de yarın saat 16:00’da İl Başkanı Hayri Sucu, Gaziantep Milletvekilleri Akif Ekici, Mehmet Gökdağ, İstanbul Milletvekili Ali Özcan, İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı ve Ankara milletvekili Necati Yılmaz ile birlikte CHP PM üyesi Gazeteci Ali Öztunç ve partilerin katılımıyla yapılacak.

CHP Gaziantep Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Torun, CHP İl Danışma Kurulu Toplantısı’nın yaklaşım referandum öncesi verimli geçeceğine inandığını söyledi. Torun, “Ülkemiz kritik bir süreçten geçiyor. Nisan ayında önümüze sandık gelecek. Referandum öncesi örgütümüzle bir araya gelmek istedik. Bu vesileyle referandum çalışmasının startını vermiş olacağız. Zaten biz Gaziantep İl Başkanlığı olarak 1 yıldır seçim varmış gibi çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Toplantımıza çok değerli milletvekillerimiz katılacak” dedi.

BAŞKAN SUCU 1 YILLIK ÇALIŞMASINI ANLATACAK

Tuğcan Otel’de yarın saat 16:00’da gerçekleşecek toplantıya geniş bir katılımın olmasını beklediklerini dile getiren Hüseyin Torun, “ Toplantıda İl Başkanımız Hayri Sucu, görev süresi boyunca yönetimin çalışmaları hakkında partililerimizi bilgilendirecek. 1 yılda yapılan faaliyetler danışma kurulunun takdirine sunulacak. Gaziantep Milletvekilleri Akif Ekici, Mehmet Gökdağ, İstanbul Milletvekili Ali Özcan, İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı ve Ankara Milletvekili Necati Yılmaz ile birlikte CHP PM üyesi Gazeteci Ali Öztunç da referandum öncesi öneri ve görüşlerini partililerle paylaşacak. Daha sonra öneri ve görüşü olan herkes konuşabilecek” ifadelerini kullandı.

TOPLANTIYA KİMLER KATILACAK?

Referandum öncesi düzenlenen toplantının çok önemli olduğuna değinen İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Torun, şöyle devam etti: “Biz bu toplantıyı çok önemsiyoruz. Toplantıya Eski il başkanları, eski milletvekilleri, mevcut il yönetimi, mevcut ilçe başkanları ve ilçe yönetiminin icra kurulları, kurultay delegeleri, Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri, il Disiplin kurulu üyeleri, partiye üye olan STK başkanları ve partide kurulan komisyonların başkanları katılacak.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM