SON DAKİKA

CHP’de Gençliğin Sesi Hanifi Kaplan

CHP Şahinbey belediye meclis üyeliği için genç işadamı Hanifi Kaplan bende adayım diyerek başvurusunu yaptı.

Bu haber 25 Ekim 2018 - 19:09 'de eklendi ve 18829 kez okundu. kez görüntülendi.

CHP’de Belediye meclis üyeliği için sayılı günler kala partideki hareketlilik  gün geçtikçe artıyor.Belediye meclis üyeliğine müracaat eden genç işadamı Hanifi Kaplan,” Partimin değerli üyeleri beni bu göreve layık görürse seve seve partimin ideoloji uğruna  mecliste mücadele vereceğim. Ben CHP’li bir aileden gelen, CHP ahlakıyla büyüyen biriyim.”dedi.

 Gençliğin sesi olacağım

Kaplan,” Her gün gençlerimizin durumu ortada. İşsiz bir gençlik, işsizlikten dolayı kendilerini uyuşturucuya veren bir gençlik. Ailesine  ve çevreye zarar veren bir gençlik. Bu gençlerin sorunun çözümü odağında mecliste mücadele vereceğim.  Onları yaralı gençler olarak neler yapabiliriz onun mücadelesi vereceğiz. Onun için belediye meclisine aday oldum.”dedi.

 CHP İktidarında  buluşmak üzere

31 mart 2019 yılında yapılacak olan seçimde kazananın  CHP olacağını beyan eden  kaplan sözlerine şöyle devam etti.”  Ak Parti hükümetinin yaptığı yanlışlıklar, yaşanan ekonomi krizlerden dolayı vatandaş bunlardan kurtulmak istiyor. Biz de  CHP olarak  el ele vererek  CHP’yi iktidar edip  15 yıllık tahribatı  temizlemek için  CHP’yi yerel iktidar yapacağız. Partim de izin verirse  bu mecliste görev almayı düşünüyorum.”dedi.

UA-76681437-2