[wp-story id="118872"] Demirdelen:Koşulsuz destek vereceğiz – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.800,4700
 • EURO
  $0,8979
 • ALTIN
  $41.029,6200
 • BIST
  1,1685
Demirdelen:Koşulsuz destek vereceğiz

Demirdelen:Koşulsuz destek vereceğiz

24 Haziran seçimleri öncesinde CHP’den milletvekili aday adayı olan ancak 13.sıradan aday gösterilince, sosyal medyada parti yönetimini eleştirerek, listeden çekilen Yılmaz Demirdelen, 24 Haziran’da hangi partiye oy vereceğini açıkladı.

Gaziantep Alevi Kültür Dernekleri Şube Başkanı da olan Yılmaz Demirdelen Genel Merkezin en baştaki eksik ve yanlış uygulamalarına rağmen, Muharrem İnce ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim alanında gösterdiği çaba ve performansın, umut verici olduğunu söyledi ve “Parti içi hesaplaşmayı seçim sonrasına bırakarak, CHP’ye koşulsuz katkı sunma kararı aldım” dedi.
Yılmaz Demirdelen, yaptığı açıklamada, “Her bir yurttaşını  Ana şevkati ile bağrına basan bir ülkem olsun diyorsanız, CHP genel merkezinin tüm eksik ve yanlış uygulamalarına rağmen Sayın Muharrem İnce’nin ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim alanlarında sergilemiş oldukları çaba ve performans mutlu ve umutlu olabileceğimiz bir geleceği yakalama fırsatını Türk milletinin önüne çıkarmıştır” dedi.

“BU GAYRETLER BOŞA GİTMEMELİ”

Demirdelen “Gösterilen çaba ve gayretlerin boşa çıkmaması ve mutlu bir ortak geleceğin inşa edilebilmesi adına tüm Alevi canların, solcuların, Atatürkçülerin,milli ve yerli olan yurttaşların CHP’ye katkı sunması bir sorumluluk olarak kendini dayatmaktadır. Bu sorumluluk bilinci ile parti içi hesaplaşmanın seçim sonrasına ötelenmesine olan inancım ile CHP ye koşulsuz katkı verme kararı almış bulunmaktayım. Tüm canlara, akraba, dost, arkadaş ve Türk kamu oyuna saygı ve sevgilerimle duyurumdur” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM