[wp-story id="118872"] Ejder Demir:Cumhur İttifakını zafere taşıyacağız – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.191,0400
 • EURO
  $1,0623
 • ALTIN
  $61.483,9600
 • BIST
  1,1658
Ejder Demir:Cumhur İttifakını zafere taşıyacağız

Ejder Demir:Cumhur İttifakını zafere taşıyacağız

MHP Gaziantep Milletvekili adayı Ejder Demir, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin en kritik seçimi olduğunu söyledi.

24 Haziran’da sandıkları patlatıp, Cumhur İttifakını zafere taşıyacaklarını vurgulayan Demir, “MHP güçlü bir şekilde mecliste temsil edilmeli ki, ülkenin çimentosu o kadar sağlam olsun” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Gaziantep Milletvekili adayı Ejder Demir, vatandaşdan çok olumlu tepkiler aldıklarını söyledi. Demir, her kesimin MHP’ye akın akın geldiğini ve milliyetçi harekete yöneldiğini belirterek, “Biz, biriz beraberiz. Ayrımız gayrımız yok. Bizi birbirimize düşürmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz” dedi.

Oyun henüz bitmedi

15 Temmuz gecesi Türkiye üzerine kirli bir oyun oynandığını altını çizen Demir, “Bütün şer odakları birleşmiş, kirli senaryolarını hayata geçirmek istiyorlar. 15 Temmuz’da bunu yaşadık ve gördük. O gece millet olarak, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin dik duruşu, ülkücü hareketin sokaklara inip vatanına sahip çıkmasıyla senaryoyu bozduk. Ama bitmedi. Çünkü, onların Türkiye üzerine asırlık hayali var. İnşallah bu hayal olarak kalmaya devam edecek” dedi.

Sandıkları patlatacağız

Türkiye’nin, şer odaklarına karşı beka mücadalesi verdiğini ve bunun bayraktarlığını Devlet Bahçeli’nin yaptığının altını çizen Demir, “15 Temmuz’da irademizi nasıl gösterdiysek, meydanlara indiysek, 24 Haziran’da bu iradeyi bir kez daha gösterme zamanı gelmiştir. 24 Haziran’da sandıklara giderek, Cumhur İttifakı’nı zaferle çıkartarak, duruşumu yine göstereceğiz. Birileri bu cennet vatana göz dikmiş, bayrağı indirmeye, ezanı susturmaya, birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışmakta. Düşmanları biliyoruz. Hepsi aynı, şer odakları aynı. Zamana göre, silahlar değişiyor, piyonlar değişiyor ama düşman değişmiyor. Güçlü bir MHP, bu şer ittifakına karşı duruşun simgesi, ülkenin çimentosu, geleceğimizin teminatıdır. 24 Haziran’da MHP mecliste ne kadar güçlü temsil edilirse, çimento ne kadar sağlam yapılırsa, ülkenin bekası o kadar sağlam olur. Şer odaklarıyla mücadele etmek için, Cumhur İttifakı zaferle taçlandırılmalı, MHP mecliste en güçlü şekilde temsil edilmeli” diye konuştu.

Geleceğimizi oylayacağız

Demir, vatan hainlerinin 24 Haziran’da kaybedeceğini belirterek, “Üzerinde özgürce yaşadığımız vatan toprağı yoksa, gökyüzünde özgürcü dalgalanan ay yıldızlı bayrağımız yoksa, aldığımız nefes bize haramdır, haram olsun. Ülkenin geleceğini, çocuklarımızın geleceğini oylayacağımız bu seçimde desteklerinizi bekliyorum” dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM