[wp-story id="118872"] ENSAR ŞEHİR YEREL YÖNETİCİLERİ AĞIRLADI – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.859,5000
 • EURO
  $1,1031
 • ALTIN
  $63.951,0800
 • BIST
  1,1624
ENSAR ŞEHİR YEREL YÖNETİCİLERİ AĞIRLADI

ENSAR ŞEHİR YEREL YÖNETİCİLERİ AĞIRLADI

ŞAHİN: “GAZİANTEP 350 BİN MÜLTECİYE EV SAHİPLİĞİ YAPAN ENSAR BİR ŞEHİRDİR” Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanları 4. Bölge İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in ev sahipliğinde devam ediyor. 3 gün sürecek toplantının ikinci gününde 14 ilden 167 belediye başkanı ve 250 katılımcı Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonunda bir araya geldi. Toplantıya, Başbakan […]

ŞAHİN: “GAZİANTEP 350 BİN MÜLTECİYE EV SAHİPLİĞİ YAPAN ENSAR BİR ŞEHİRDİR”

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanları 4. Bölge İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in ev sahipliğinde devam ediyor.

3 gün sürecek toplantının ikinci gününde 14 ilden 167 belediye başkanı ve 250 katılımcı Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonunda bir araya geldi.

Toplantıya, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, AK Parti Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Ali Şahin,  Ak Parti Gaziantep Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdülkadir Yüksel, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer ile Mehmet Erdoğan’ın yanı sıra yerel yöneticiler katıldı.

Fatma Şahin, toplantıda yaptığı konuşmada, Gaziantep’in 350 bin mülteciye ev sahipliği yapan ensar bir şehir olduğunu söyledi.

Gaziantep’in çok kimlikli ve geçmişi olan bir şehir olduğunu, 5 Antik Kenti bulunduğunu ve İpekyolunun bütün güzelliklerini taşıyan bir kent olduğunu ifade eden Şahin, “4 bölge baktığınız zaman 14 şehir ve her biri kendi içerisinde çok güçlü şehirler. Yani 4. Bölge demek Anadolu demek. Anadolu’da bir hazine demek. Her geçen gün daha çok şeyi keşfettiğimiz ve her geçen gün sandığın içerisindeki hazinenin çok güzel bir şekilde ortaya çıktığı büyük bir güzellik demek” dedi.

15 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile millete hizmet etme yolculuğuna çıktıklarını belirten Şahin, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Kalkınma ve demokrasi yerelde başlıyor. Şehrimizle kader birliği ile yaparak bu yolculuğu devam ettiriyoruz. Ulaşımdan konuta, kültürden sosyal hayata, yoksulu, yetimi herkesi gözeten bir hizmet anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz.Biz herhangi bir vatandaş olmadığımız için hepimiz makamla sınav oluyoruz hepimiz yaptığımız ve yapamadıklarımızla sorumluyuz. Halka hizmeti Hakka hizmetin en büyük sermayesi olarak görüyor ve bu yolculuğa devam ediyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM