[wp-story id="118872"] Erdoğan, “24 Haziran’da Hem Türkiye Hem De Gaziantep Şahlanacak” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.191,0400
 • EURO
  $1,0623
 • ALTIN
  $61.483,9600
 • BIST
  1,1658
Erdoğan, “24 Haziran’da Hem Türkiye Hem De Gaziantep Şahlanacak”

Erdoğan, “24 Haziran’da Hem Türkiye Hem De Gaziantep Şahlanacak”

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, yoğun seçim çalışmaları kapsamında Düztepe Özel Yaşam Hastanesi’ni ve bölgedeki esnafı  ziyaret etti. AK Parti Şahinbey Kadın Kolları toplantısına da katılan Erdoğan, 24 Haziran’da hem Türkiye’nin hem de Gaziantep’in şahlanacağını söyledi.

Seçim çalışmalarında gerçekleştirdiği ziyaretlerinde AK Parti hükümetleri döneminde yapılan yatırımları anlatan Erdoğan, Cumhur İttifakı ve partisi için destek istedi. Gaziantep’in 2002 yılından bugüne kadar tüm seçimler ve halk oylamalarında AK Parti’ye her zaman tam destek verdiğini belirten Erdoğan, “İnanıyorum ki bu seçimde de halkımızın desteği tam olacaktır. Bu sevdayı 24 Haziran’da da göstereceğinizi tüm kalbimle ümit ediyorum” dedi.

Düztepe Özel Yaşam Hastanesi ziyaretinde Başhekim Dr. İdris Ertaşkın’la görüşen Erdoğan, servislerde tedavi gören hastaları da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Milletvekili Erdoğan, AK Parti Şahinbey Kadın Kolları toplantısına da katılarak partili kadınlara seslendi ve seçim gününe kadar yoğun bir tempoyla çalışmalarını istedi ve şöyle konuştu:

“AK Parti olarak güçlü bir vekille parlamentoya girmek istiyoruz. Bu seçim hem ülkemiz hem de başta Filistin olmak üzere zulüm gören tüm Müslüman ülkeler için önemli. Çünkü bazı kendini bilmez ülkeler tarafından Türkiye üzerine bir takım oyunlar oynanmaktadır. Buna fırsat vermemek için 24 Haziran çok önemli. Çok yoğun bir çalışmamız var, sabah erken saatlerde başlayıp gece yarılarına kadar süren bir seçim çalışması yapıyoruz; ama bundan şikayetçi değiliz çünkü insanımıza dokundukça, ülkemizin, Gaziantep’in önceliklerini onlara anlattıkça, 24 Haziran seçiminin önemine değindikçe çok daha duygularının, bakışlarının, ilgilerinin ve karşılıklarının farklı olduğunu görüyoruz.”

Erdoğan, mümkün olduğu kadar herkese ulaşmaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını götürmeye, 24 Haziran’da yapmak istedikleri değişikliği anlatmaya ve destek istemeye çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM