Pet Shop
Erdoğan’a durmak yok

Erdoğan’a durmak yok

ABONE OL
1 Kasım 2016 16:46
Erdoğan’a durmak yok
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Gaziantep Milletvekili  en çalışkan vekilliğini kimseye bırakmıyor. Sürekli olarak yapılan çalışmalarda aktif görev alan Erdoğan’ın performansıyla herkesi hayran bırakıyor

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan başkanlığında Moğolistan’a giderek çeşitli temaslarda bulunan TBMM heyeti Moğolistan Türkiye Büyükelçiliği tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine de katılarak çalışmalarını tamamladı.

 

 

Adeta Moğolistan’da Türkiye rüzgarı estiren TBMM heyeti yoğun ilgi görürken ziyaret programı kapsamında birçok temaslarda bulunan AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan başkanlığındaki Moğolistan Parlamentolar arası Dostluk Gurubu Heyeti Moğolistan ziyaretini tamamlayarak yurda döndü. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine de Moğolistan’da katılan heyet burada da Moğolistan vatandaşları tarafından sevgi seliyle karşılaştı.

 

Moğolistan ziyareti hakkında bilgiler veren Heyet Başkanı Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan gördükleri ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, “ Moğolistan ziyaretimiz beklediğimizin üzerinde de verimli geçti. Burada Moğolistan Meclis Başkanı Z.Enkhbold’un yanı sıra Moğolistan Savunma Bakanı, Moğolistan Türkiye Dostluk Grubu Başkanı, TİKA, Ata Derneği, Moğolistan Türkiye Büyükelçiliği ve Moğolistan Parlamentosu başta olmak üzere birçok resmi heyetle görüşmeler gerçekleştirdik. Moğolistan Türkiye Büyükelçiliği tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna katıldık. Buradaki güzel atmosfer gerçekten hepimizi çok duygulandırdı. Moğol Milli Kanalı MNB TV’de canlı yayına katılarak Türkiye ile ilgili birçok konuda bilgiler verirken 15 Temmuz’da yaşanan olaylar ve FETÖ Silahlı Terör Örgütünün dünya için oluşturduğu tehlikeleri anlattık. Kazak-Mongol Elbirliği Derneği tarafından düzenlenen programa katılarak çeşitli temaslarda bulunduk. Birçok konuda gerçekleştirilen temasların yanı sıra Moğolistan’ın tarihi ve turistik yerlerinde incelemeler yaptık. Ata yadigarı bu topraklarda yer alan Cengiz Han Heykel ve Müzesi, Orhun Abideleri Müzesi, Bilge Tonyukuk kazı alanında incelemeler yaparak Moğolistan programımızı tamamladık. Dünyayı dolaşarak ülkemizi tanıtmak ve ülkemizin sahip olduğu değerleri anlatmak zorundayız. Önümüzdeki süreçte de bu tür temaslarımız devam edecektir” dedi.

 

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Başkanlığında Moğolistan’ın Başkenti Ulanbator’a giden heyette Ak Parti İstanbul Milletvekili Nureddin NEBATİ, Ak Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, MHP Ankara milletvekili Erkan Haberal’da yer aldı.

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (2)
  • ayzıt

    Bir daha böyle yazılar bekleriz

  • azamettin

    Yozgat merkezden ben azamettin. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler 15-11-2016 00:04:57


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r