[wp-story id="118872"] FATMA ŞAHİN’E ÇİFTE ÖDÜL – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.989,3300
 • EURO
  $1,0048
 • ALTIN
  $58.928,1300
 • BIST
  1,1595
FATMA ŞAHİN’E ÇİFTE ÖDÜL

FATMA ŞAHİN’E ÇİFTE ÖDÜL

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin engellilere yönelik yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı “Engelsiz Hizmet Kalite Ödülü” ve “2016 Engelli Dostları Ödülü”ne layık görüldü. Her yıl aralık ayında düzenlenen “Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF)” kapsamında başarılı çalışmaları olan yerel yönetimlere çeşitli ödüller veriliyor. Bu yılda “Engelsiz Hizmet Kalite Ödülü” veren Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonu  ile Türkiye Körler […]

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin engellilere yönelik yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı “Engelsiz Hizmet Kalite Ödülü” ve “2016 Engelli Dostları Ödülü”ne layık görüldü.

Her yıl aralık ayında düzenlenen “Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF)” kapsamında başarılı çalışmaları olan yerel yönetimlere çeşitli ödüller veriliyor.

Bu yılda “Engelsiz Hizmet Kalite Ödülü” veren Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonu  ile Türkiye Körler Eğitim ve Kalkındırma Derneği Genel Merkezi engelsiz şehir kategorisinde “2016 Engelli Dostları Ödülü”ne bu yıl Fatma Şahin’i layık gördü.

Ödül, engellilerle birlikte yaşama kültürünün yayılmasında ve engelli bireylerin sosyal hayata tam katılımı için yapmış olduğu başarılı çalışmalar nedeniyle Fatma Şahin’e verildi.

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde ödül, Şahin adına Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Tolay’a takdim edildi.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden beri engellileri unutmayan Fatma Şahin, onların sorun ve sıkıntılarının yakından takip ederek, hızlı çözüm üretilmesi ve sosyal hayata katılımını sağlamak için belediye bünyesinde “Engelliler Daire Başkanlığı”nı kurmuştu.

Bunun yanında yol, kaldırım ve caddeleri de engellilere yönelik yeniden düzenleyen Şahin, onların istihdamı konusunda da çalışmalar yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM