[wp-story id="118872"] FAZLA MÜLTECİ BARINDIRIYORUZ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.191,0400
 • EURO
  $1,0623
 • ALTIN
  $61.483,9600
 • BIST
  1,1658
FAZLA MÜLTECİ BARINDIRIYORUZ

FAZLA MÜLTECİ BARINDIRIYORUZ

Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ise Gaziantep’in Avrupa’daki toplam mülteci sayısının 3 katını barındırdığını söyledi. Yerel yönetimlerin demokrasinin beşiği ve siyaset okulu olduğuna dikkati çeken Kaya, “AK Parti bir yerel yönetim hareketidir. Ak Parti yerel yönetimin başarı hikayesidir. Türkiye bütçesinin yüzde 25’ini belediyeler kullanıyor. Başkanlarımızdan beklentimiz adil olmalıdır. İnsanlara adaletle hizmet götürülmedir. […]

Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ise Gaziantep’in Avrupa’daki toplam mülteci sayısının 3 katını barındırdığını söyledi.

Yerel yönetimlerin demokrasinin beşiği ve siyaset okulu olduğuna dikkati çeken Kaya, “AK Parti bir yerel yönetim hareketidir. Ak Parti yerel yönetimin başarı hikayesidir. Türkiye bütçesinin yüzde 25’ini belediyeler kullanıyor. Başkanlarımızdan beklentimiz adil olmalıdır. İnsanlara adaletle hizmet götürülmedir. Şehirlerimizin tarihi ve kültürel miraslarını gelecek kuşaklara doğru aktarmalıyız. Şehirlerin geleceğini inşaa etmek zorundayız. Belediyeler şehrin ekonomisinden ve ticaretinden de sorumludur. Rekabet ve gerilim yerine işbirliğine önem veriyoruz. Büyükşehirlerle rekabet etmek yerine işbirliği yapmak zorundayız” şeklinde konuştu.

Abdülkadir Yüksel de 15  yıldır kesintisiz büyük hizmetler verdiklerini belirterek, çözüm üreten tek siyasi hareket olduklarını kaydetti.

İstişare toplantısının tecrübe ve deneyim paylaşımını amaçladığını aktaran Yüksel, “Sorunlarımızı tespit edip çözüm yollarını arıyoruz. Bizim alternatifimizin olmaması istişareye ve değerlendirmeye verdiğimiz önemdendir. Bulunduğumuz makamları Allah’ın bize bir imkanı ve imtihanı olarak görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM