UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.269,4400
 • EURO
  $0,7634
 • ALTIN
  $42.727,6000
 • BIST
  1,1405
Gaziantep Protokolü Şehit Yakınlarıyla Bir Araya Geldi

Gaziantep Protokolü Şehit Yakınlarıyla Bir Araya Geldi

15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik günü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Valiliği tarafından şehit ve gazi yakınları onuruna yemek verildi.

Özel ortak restoranda gerçekleşen aşındırmak programı Kuran’ı Kerim tilaveti ile başladı. Programda açma konuşmasını eden Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, birlik, el birliği ve uhuvvet mesajları verdi.

15 Temmuz Darbe girişimi gecesinin ortak elan yaşanmaması düşüncesince her insanın birbirine içtenlikle sarılması icap ettiğini vurgulayan Vali Yerlikaya, “ O şeb hıyanet eden, elden ihanetle de kalmayıp obstrüksiyon etmekle ilişik iri hadsizlik yapan, densizlik yapan, kudurganlık eden ortak teşebbüsle huzur karşıya kaldık. O şeb Gazişehrimiz ve öteki şehirlerimizle baş döndürücü iri ortak imtihandan geçtik. Din kisvesi altında 40 yıldan bu yana yavrularımızı elan dobra insanoğlu peyda etmek vaadiyle kandıran yıldırı güruhu onları anca ortak bir vaziyete getirmiştir ki 15 Temmuz gecesi, milletin vergileriyle tahsil edilen harp uçakları ve tanklarını ermiş milletimize doğrulttular’’ dedi.

“Albay onur Çakmak bizimleydi’’

O şeb topu topu ümmet darbeye huzur durdu diyen Vali Yerlikaya, “ 15 Temmuz gecesi, okunan selalarla demokratlık meydanındaki 300 bin vatandaşın coşkusuyla 5. Zıhlı Tugay Komutanlığındaki dışarıya genişlemek niyetinde olanların kalplerine Allah kaygı saldı ve dışarıya çıkamadılar. Ama önceki andan itibaren bizim yanımızda arazi meydan kardeşlerimizden bir tanesi de şu an mütekait bulunan Albayımız onur Çakmak’tı’’ ifadelerini kullandı.

Özel ortak restoranda gerçekleşen programa Şehit ve Gazi ailelerinin yanı sıra, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, 5. Zırhlı Tugay Komutanı Ali Ekiyor, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, öteki yönetimsel buyurucular ve iş adamları katıldı.

Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM