[wp-story id="118872"] GAZİANTEP’TE “UÇURTMA ŞENLİĞİ” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.186,7200
 • EURO
  $1,0591
 • ALTIN
  $61.569,1600
 • BIST
  1,1687
GAZİANTEP’TE “UÇURTMA ŞENLİĞİ”

GAZİANTEP’TE “UÇURTMA ŞENLİĞİ”

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Yardım Gönüllüleri Derneği ve Arçelik işbirliğiyle “uçurtma şenliği” düzenlendi. Gaziantep Alleben Göletinde 650 ilk ve orta okul dereceli öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen uçurtma şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Şenliğe, 9 okuldan aralarında engellilerinde bulunduğu 650 öğrenci katıldı. Kukla gösterilerinin de yapıldığı şenlikte, Yardım Gönüllüleri Derneği ve Arçelik tarafından çocuklara uçurtma dağıtıldı. Öğretmenlerinin […]

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Yardım Gönüllüleri Derneği ve Arçelik işbirliğiyle “uçurtma şenliği” düzenlendi.

Gaziantep Alleben Göletinde 650 ilk ve orta okul dereceli öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen uçurtma şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Şenliğe, 9 okuldan aralarında engellilerinde bulunduğu 650 öğrenci katıldı.

Kukla gösterilerinin de yapıldığı şenlikte, Yardım Gönüllüleri Derneği ve Arçelik tarafından çocuklara uçurtma dağıtıldı. Öğretmenlerinin yardımıyla uçurulan uçurtmalar renkli görüntüler oluşturdu.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Durdu Yetkinşekerci, alanda yaptığı konuşmada, düzenlenen etkinliğin bu kadar güzel olacağını düşünmediğini belirtti.

Harika bir organizasyonun yapıldığını dile getiren Yetkinşekerci, “650 öğrencimizle birlikte burada uçurtma uçuracağız. Çok güzel bir hava var. Çok güzel renkli bir etkinlik oldu. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenleri kutluyorum.” diye konuştu.

Uçurtma şenliğine katılan öğrenciler de çok mutlu olduklarını ifade ederek, böyle bir organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM