Pet Shop
GAZİKÜLTÜR’DEN KİTAP TANITIMI VE FOTOĞRAF SERGİSİ

GAZİKÜLTÜR’DEN KİTAP TANITIMI VE FOTOĞRAF SERGİSİ

ABONE OL
24 Ocak 2017 16:01
GAZİKÜLTÜR’DEN KİTAP TANITIMI VE FOTOĞRAF SERGİSİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Gazikültür A.Ş. “Kitap Tanıtımları ve Bir Başka Gaziantep’’ konulu fotoğraf sergisi açtı.

Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlen tanıtım programına Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Deniz, Köken, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Bülent Öztürk ve sanat severler ile vatandaşlar katıldı.

Rifat Ergeç ve Hasan Yelken’in birlikte hazırladığı “Bir Başka Gaziantep” adlı kitabı ile Murat Uğurluer’in hazırladığı “Fotoğraflarla Gaziantep’te Ticaret” ve “Osmanlı Dönemi Gaziantep Kuyumculuğu” adlı kitaplar tanıtıldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin her alanda vatandaş odaklı çalışmalar yaptığını ifade eden Genel Sekreter Deniz Köken, bu tür kültür ve sanatsal etkinliklerin sayısının artması temmennisinde bulundu. Köken, kitap ve fotoğraf sergisinde emeği geçenelere teşekkür etti. Gaziantep’in tanıtımına katkı veren herkesin önemli görevler üstlendiğine vurgu yapan Köken, Gaziantep’e ait eserlerin kayıt altına alınmasının önemli olduğunu ifade etti.

Ayrıca yine Hasan Yelken’in Gaziantep’in değişik bölgelerinden çektiği “Bir Başka Gaziantep” adlı fotoğraf sergisi de açıldı. Yalken’in 25 yıllık fotoğrafçılık birikiminin ürünleri olan koleksiyondan derlenen ve Gaziantep’in farklı mekânlarının fotoğraflandığı 40 değişik fotoğraf izleyiciler ile buluştu.

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (6)
 • ahmet

  kitap tanıtım fuarlarının olması gerçekten çok güzel bir duygu. kitap okuma alışkanlığımızı kazanmamız lazım.

 • videotabi.com

  Gaziantepin türkiyenin en güzel şehirlerinden birisi olması bi yana, yaptığı etkinlikler de çok hoş.

 • Hilesel

  Gerçekten çok desteklenmesi ve takdir edilmesi gereken etkinlikler bunlar.

 • esrefyasa

  bu tarz sergileri gerçekten desteklememiz gerek

 • lansleuth

  Bu tarz tanıtım ve sergileri desteklememiz lazım. Hatta dahada öncesinde kitap okuma alışkanlığımızı arttırmamız lazım dimi.

 • emir balın

  Gİdip gezmeyi düşünüyorum güzel bir sergiye benziyor. Bunları gezip bir şeyler öğrenmek her zaman bir kazanç olarak bize geri dönecektir.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r