[wp-story id="118872"] GENÇLER ŞEHİTKAMİL’DE MORAL DEPOLUYOR – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.733,4100
 • EURO
  $1,0824
 • ALTIN
  $61.861,9000
 • BIST
  1,1614
GENÇLER ŞEHİTKAMİL’DE MORAL DEPOLUYOR

GENÇLER ŞEHİTKAMİL’DE MORAL DEPOLUYOR

  -YAZ KAMPLARI MACERA DOLU ETKİNLİKLERLE DEVAM EDİYOR   Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı, yaz tatili boyunca özel etkinlik programlarıyla gençlere ev sahipliği yapamaya devam ediyor. Macera parkurlarında birbirinden eğlenceli aktivitelere katılan öğrenci grupları, yeni eğitim-öğretim yılı için büyük moral depoluyor.   EĞLENCELİ YARIŞMALAR SURVİVOR HAVASI YAŞATIYOR Şehitkamil Belediyesi, farklı gelir seviyesi ve yerleşim yerlerinde ikamet […]

 

-YAZ KAMPLARI MACERA DOLU ETKİNLİKLERLE DEVAM EDİYOR

 

Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı, yaz tatili boyunca özel etkinlik programlarıyla gençlere ev sahipliği yapamaya devam ediyor. Macera parkurlarında birbirinden eğlenceli aktivitelere katılan öğrenci grupları, yeni eğitim-öğretim yılı için büyük moral depoluyor.

 

EĞLENCELİ YARIŞMALAR SURVİVOR HAVASI YAŞATIYOR

Şehitkamil Belediyesi, farklı gelir seviyesi ve yerleşim yerlerinde ikamet eden bayan, erkek ve karma öğrenci gruplarını 3’er günlük ve günübirlik programlarda 30’ar kişilik gruplar halinde eğlendirici ve öğretici etkinlikler içeren yaz kamplarında bir araya getiriyor. Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı’nda gençler, yeni eğitim-öğretim yılına birbirinden eğlenceli ve heyecanlı etkinliklerde moral depolayarak hazırlanıyor. Kamp alanında yer alan pentatlon sahasındaki denge yürüyüş parkuru, ip engelinden geçiş, engel atlayış istasyonu, köstebek tüneli, ipli açık labirent, koordinasyon geçişi, denge tahtası, denge dikmeleri, ipli tırmanma duvarı, alçak ve yüksek engelli geçiş, İtalyan çukuru, ve zikzak denge tahtası parkurlarında yapılan heyecan dolu yarışmalar, gençlere adeta survivor havası yaşatıyor.

 

PAİNTBALL SPORUYLA GENÇLER STRATEJİK PLAN YAPMAYI ÖĞRENİYOR

Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı faaliyetleri içerisinde yer alan paintball oyunu, genç öğrencilerin fiziksel hareket kapasitelerini artıyor. Paintball sporu, aynı zamanda öğrenci gruplarının bir yandan da oyun esnasında çeşitli stratejiler oluşturmalarına, bireysel yeteneklerini sergilemeyebilmelerine ve takım ruhuna uyum sağlayarak sorumluluk üstlenme gibi sosyal becerilerinin güçlenmesine de büyük katkı sağlıyor.

 

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ GENÇLİK KAMPI FAALİYETLERİ ÖRNEK GÖSTERİLMELİ

Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı’ndaki etkinliklere öğrencileriyle birlikte katılan Bayraktar Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Garip Polat, Şehitkamil Belediyesi’nin yaz kamplarını büyük bir profesyonellikle yürüttüğünü, katılımcı grupların keyifle ve emniyetli bir şekilde zaman geçirebilmesi adına her detayın büyük bir incelikle düşünüldüğünü ifade etti. Garip Polat, kamp faaliyetlerinin Türkiye’de örnek gösterilmesi gerektiğini kaydederek, “Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı’nda düzenlenen yaz etkinliklerine öğrencilerimle birlikte katılma fırsatı elde ettim. Her anlamda kusursuz bir planlama. Öğrencilerimiz için her detay kusursuz şekilde planlanmış. Bu alanda gerçekleştirilen tüm faaliyetler örnek gösterilmelidir. Ben bu nitelikli alanı Gaziantep’e kazandıran Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na kamp faaliyetlerine katılan tüm öğrencilerimiz adına teşekkürü bir borç biliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM