[wp-story id="118872"] Gençlik Meclisi İle Girişimci Gençler Yetişiyor – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.101,3100
 • EURO
  $1,0838
 • ALTIN
  $60.840,7100
 • BIST
  1,1646
Gençlik Meclisi İle Girişimci Gençler Yetişiyor

Gençlik Meclisi İle Girişimci Gençler Yetişiyor

Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliği ile 50 gence “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” verildi. Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğiyle gençlere “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” verildi. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan 50 genç sertifika […]

Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliği ile 50 gence “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” verildi.

Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğiyle gençlere “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” verildi. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan 50 genç sertifika aldı.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Fikret Murat Tural, “Hayata genel olarak baktığımızda da hem pratikte öğrendiklerimizi hem teoride öğrendiklerimizi gerçek yaşamda da uygulayabiliyorsak ayakları yere basar hale getirebiliyorsak başarılı oluyoruz. Bunun yanında teknolojiyi yakından takip edebilmek; zamanı, sağlığı, diğer insanlarla iletişimi iyi kullanabilmek ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilmek de başarıya giden yolda gençlerimizin olmazsa olmazı olacaktır. Biz Kent Konseyi olarak KOSGEB’le bir protokol imzaladık. Bu eğitimi alanlar eşdeğerlerine göre hayata bir adım önde başlayacaklar. İşinii kurarken ve hayatını planlarken çok faydasını görecek. Bu protokol çerçevesinde 50 genç eğitim aldı. Ağustos ayında da devam edecek olan bu eğitimden toplam 100 gencimiz faydalanacak. Bu aldıkları eğitimin gençlere faydalı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM