UA-123728131-1
reklam

 • DOLAR
  7,5747
 • EURO
  8,9679
 • ALTIN
  474,25
 • BIST
  9,8101
GKV ve GAÜN iş birliği protokolü imzaladı

GKV ve GAÜN iş birliği protokolü imzaladı

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları ile Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi arasında imzalanan protokolle eğitim, bilim, projeler ile sosyal ve kültürel faaliyetler gibi birçok alanda işbirliğinin gerçekleştirilmesi için önemli bir adım atıldı.

Gaziantep Kolej Vakfı Hususi Okulları ile Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi içinde imzalanan protokolle eğitim, bilim, projeler ile toplumsal ve kültürel faaliyetler benzer biçimde birçok alanda işbirliğinin gerçekleştirilmesi için mühim bir adım atıldı. Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy ve Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Özmantar’ın imzaladığı protokolle iki kurum arasındaki iş birliği arttırılacak.

Kuruluşunun 56.yılını çeşitli etkinliklerle kutlayan Gaziantep Kolej Vakfı çeşitli üniversitelerle gerçekleştirdiği iş birliği protokolleriyle eğitim alanında yenilikleri gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Gaziantep Üniversitesi ile imzalanan iş birliği protokolünde eğitim, bilim, projeler ile toplumsal ve kültürel faaliyetler benzer biçimde birçok alanda işbirliğinin gerçekleştirilmesi için antak kalma sağlandı.

İmzalanan protokolde Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafınca GKV Hususi Okullarının eğitim alt yapısının geliştirilmesi, öğretim programlarının zenginleştirilmesi, öğretim süreçlerinin değerlendirilmesi, seminer ve projelerin kalite yönünden geliştirilmesi ve eğitim-öğretim desteği sağlanmasının yanı sıra, kurum öğrencilerinin üniversitenin bilimsel nitelikli ve araştırma birimlerini ziyaret etmesi, öğretim üyeleri tarafınca lise öğrencilerine ders verilmesi, ortak proje önerileri hazırlanması, yürütülmesi, internasyonal programlara beraber proje sunulması benzer biçimde birçok başlık yer ediniyor.

Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy, Gaziantep Kolej Vakfı Hususi Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki ve Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Özmantar’ın imzaladığı protokolle eğitime ve bilime katkı sağlayacak birçok ortak emek harcama ve proje yürütüleceği de açıklandı. – GAZİANTEP

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bugünkü Sayımız
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM