[wp-story id="118872"] GKV’li Öğrencilerden Duyarlı Davranış – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.104,8800
 • EURO
  $1,0100
 • ALTIN
  $44.029,0100
 • BIST
  1,1709
GKV’li Öğrencilerden Duyarlı Davranış

GKV’li Öğrencilerden Duyarlı Davranış

 Bir Dileğim Var Derneği Geri Dönüşüm Kampanyası’na GKV desteği Türkiye genelinde Onkoloji ve Hematoloji servislerinde Kanser hastalığı tedavisi gören çocuklarımızın dileklerini gerçekleştirebilmek amacı ile kurulan Bir Dileğim Var Derneği, ülke genelinde başlattığı “Geri Dönüşüm Kampanyasına Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencileri de destek verdi. Kampanya İstanbul’da tedaviye gelen hasta ve hasta yakınlarının ücretsiz konaklayabilecekleri bir […]

 Bir Dileğim Var Derneği Geri Dönüşüm Kampanyası’na GKV desteği

Türkiye genelinde Onkoloji ve Hematoloji servislerinde Kanser hastalığı tedavisi gören çocuklarımızın dileklerini gerçekleştirebilmek amacı ile kurulan Bir Dileğim Var Derneği, ülke genelinde başlattığı “Geri Dönüşüm Kampanyasına Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencileri de destek verdi. Kampanya İstanbul’da tedaviye gelen hasta ve hasta yakınlarının ücretsiz konaklayabilecekleri bir konukevi yapımına destek olmayı amaçlıyor.

Bir Dileğim Var Derneği tarafından ülke genelinde sürdürülen  “Geri Dönüşüm Kampanyasına destek veren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencileri kampanya kapsamında hem ev ve iş yerlerinde atıl halde bulunan cep telefonu, laptop ve tabletleri toplayarak geri dönüşüme kazandırılması ve  geri dönüşümde atıklar içerisinde bulunan altın, gümüş, palladium ve cadmium gibi değerli madenlerin ayrıştırılmasıyla elde edilecek olan katma değerin kampanyada kullanılması için kolları sıvadı. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri ve veliler de bu projeye katkı sağlamak amacıyla GKV Özel Liseleri Matematik Öğretmeni Murat Sadık Öngen rehberliğinde evlerinde kullanılmayan elektronik cihazları bir araya getirerek derneğe gönderdi. Diğer taraftan GKV Özel Ortaokulu  7A ve 7C sınıfı öğrencileri de düzenledikleri kermesle elde ettikleri geliri derneğin belirlediği 2 çocuğa yeni laptop ve yeni kıyafetler almak için kullanarak hediyeleri çocuklara teslim etmek kaydıyla derneğe yolladılar. GKV Özel Liseleri öğrencileri de farklı etkinlikler sonucu elde ettikleri geliri Bir Dileğim Var Derneği’nin hesabına nakit olarak yatırarak projeye önemli destek sağladı. Birçok sosyal sorumluluk projesine destek sağlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının öğrencileri önümüzdeki süreçte de benzeri kampanyaları yürüteceklerini ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM