[wp-story id="118872"] GTO, İstanbul’daki terör saldırısını kınadı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.940,1400
 • EURO
  $0,9997
 • ALTIN
  $58.498,4700
 • BIST
  1,1594
GTO, İstanbul’daki terör saldırısını kınadı

GTO, İstanbul’daki terör saldırısını kınadı

GTO Meclis Başkanı ve Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu: “Şerden, kandan ve kaostan beslenen bu hainler asla emellerine ulaşamayacaklardır” Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Meclis Başkanı ve Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Settar Konukoğlu, İstanbul’da gerçekleştirilen hain terör saldırısında şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledi. Konukoğlu, yayımladığı mesajda, Türkiye’nin birlik ve beraberliğini hedef alan […]

GTO Meclis Başkanı ve Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu: “Şerden, kandan ve kaostan beslenen bu hainler asla emellerine ulaşamayacaklardır”

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Meclis Başkanı ve Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Settar Konukoğlu, İstanbul’da gerçekleştirilen hain terör saldırısında şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledi.

Konukoğlu, yayımladığı mesajda, Türkiye’nin birlik ve beraberliğini hedef alan bu terör saldırısını telin etti.

Terörün hiçbir açıklaması olamayacağını vurgulayan Konukoğlu, “Mübarek Mevlit Kandili arifesinde gerçekleştirilen bu alçakça saldırıyı yapanları ve arkasındaki karanlık güçleri nefretle kınıyorum” dedi.

Saldırı sonrası birçok ailenin ocağına ateş düştüğünü ifade eden Konukoğlu, terör eyleminde yakınlarını kaybedenlerin acısını paylaştığını belirterek, şöyle devam etti:

“Saldırıların amacı ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yöneliktir. Şerden, kandan ve kaostan beslenen bu hainler asla emellerine ulaşamayacaklardır. Ülkemizin neresinde olursa olsun huzurumuzu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. İstanbul’da polislerimizi ve sivilleri hedef alan hain saldırıyı nefretle kınıyor, milletimize baş sağlığı diliyorum.”

Bu tür hain saldırılara cevabın birlik ve beraberlik olacağını vurgulayan Konukoğlu, milletini ve devletini seven herkesin sağduyulu davranması gerektiğini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM