[wp-story id="118872"] Güneş, Güven Tazeledi – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.940,1400
 • EURO
  $0,9997
 • ALTIN
  $58.498,4700
 • BIST
  1,1594
Güneş, Güven Tazeledi

Güneş, Güven Tazeledi

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı yürüten Mustafa Kemal Güneş 2017 yılı Olağan Kongresi ile birlikte yeniden başkan seçildi. Yapılan kongrede Mustafa Kemal Güneş, yeni dönemde kooperatif üyelerinin daha etkin hale geleceğine dikkat çekti. KONGREYE TEK LİSTE HALİNDE GİDİLDİ S.S. Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi 2017 yılı Olağan Kongresi dün gerçekleştirildi. Şato restoranda gerçekleştirilen kongreye […]

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı yürüten Mustafa Kemal Güneş 2017 yılı Olağan Kongresi ile birlikte yeniden başkan seçildi. Yapılan kongrede Mustafa Kemal Güneş, yeni dönemde kooperatif üyelerinin daha etkin hale geleceğine dikkat çekti.

KONGREYE TEK LİSTE HALİNDE GİDİLDİ

S.S. Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi 2017 yılı Olağan Kongresi dün gerçekleştirildi. Şato restoranda gerçekleştirilen kongreye çeşitli oda başkanları katıldı. Divan Başkanlığını GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu’nun yaptığı kongrede mevcut Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kemal Güneş tek liste ile aday oldu. Kongrede konuşan Güneş, “Bundan sonra kooperatif üyelerimizin daha etkin hale gelmesi ve kooperatif yönetiminde söz sahibi olabilmelerinin önünü açacağız. Yaptığımız çalışma ve projelerimizin artırılarak sürdürülmesine yönelik olarak yeni dönemde de elimizden gelenin en iyi sini yapmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Büyük bir katılımla gerçekleştirilen kongrede gündem maddelerinin okunmasının ardından başkanlık seçim işlemine geçildi. Güneş, Sanayi esnafının her zaman yanında olduklarına dikkat çekerek diğer illere örnek olacak projeleri hayata geçireceklerini ifade etti. Yapılan faaliyetleri sunum eşliğinde gösteren Güneş, esnafa ve katılımcılara teşekkür etti. Kongrede daha sonra seçimlere geçildi ve mevcut başkan Güneş yeniden başkanlığa seçildi. Başkanlığa yeniden seçilen S.S. Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kemal Güneş, üyelerin tamamına teşekkür ederken, “Verdiğiniz bu güvenoyuna layık bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu çalışmalarımızı eleştire açık bir şekilde yürütme kararlılığındayız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM