[wp-story id="118872"] Gür’den Tuğgeneral Ekiyor’a hayırlı olsun ziyareti – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.186,7200
 • EURO
  $1,0591
 • ALTIN
  $61.569,1600
 • BIST
  1,1687
Gür’den Tuğgeneral Ekiyor’a hayırlı olsun ziyareti

Gür’den Tuğgeneral Ekiyor’a hayırlı olsun ziyareti

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, 3 Ağustos’ta 5. Zırhlı Tugay Komutanlığı görevine başlayan Tuğgeneral Ali Ekiyor’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Savaş Gürsoy, Prof. Dr. Hilmi Bayraktar, Prof. Dr. Metin Bedir ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz’ın da katıldığı ziyarette, Rektör Prof. Dr. Gür ve Tuğgeneral Ali Ekiyor […]

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, 3 Ağustos’ta 5. Zırhlı Tugay Komutanlığı görevine başlayan Tuğgeneral Ali Ekiyor’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Savaş Gürsoy, Prof. Dr. Hilmi Bayraktar, Prof. Dr. Metin Bedir ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz’ın da katıldığı ziyarette, Rektör Prof. Dr. Gür ve Tuğgeneral Ali Ekiyor karşılıklı olarak birbirlerine yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundu. Daha sonra GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, 5. Zırhlı Tugay Komutanlığı şeref defterini imzaladı.

Ziyarette konuşan Tugay Komutanı Tuğgeneral Ekiyor, Gaziantep’in gerek ekonomisi, gerekse kültürel dokusuyla dünyanın önemli kentlerinden birisi olduğunu belirterek, “Böylesine önemli bir kentte görev yapacağım için mutluyum” dedi. Rektör Gür de, Gaziantep Üniversitesi’nin dünyanın 98 ülkesinden 3 binin üzerinde yabancı öğrenciyi konuk eden uluslar arası bir üniversite olduğunu vurguladı.

GAÜN yönetim kadrosunun 5. Zırhlı Tugay Komutanlığı ziyareti, günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM