Hayırsever KAPLAN ailesi

Hayırsever KAPLAN ailesi

Gaziantep Valiliği koordinasyonunda başlatılan “100.Yılda 100 Hayırsever” kampanyası çerçevesinde Kaplan Kardeşler tarafından inşa ettirilen 24 derslikli Elif Kaplan Anadolu İmam Hatip Lisesi düzenlenen törenle açıldı. Daha önce Camiler ve okullar açılısına bir yenisin daha ekledi,

ABONE OL
21 Kasım 2022 21:30
Hayırsever KAPLAN ailesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Hayırsever Kaplan ailesi tarafından 100.Yılda 100 Hayırsever kampanyası kapsamında yaptırılan Elif Kaplan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu’nun açılış töreni, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, GBB Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasın Tepe, Gaziantep İl Müftüsü Doktor Hüseyin Hazırlar, TİM Halı Sektör Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan, GAHİB Başkanı Zeynal Abidin Kaplan ile protokol üyeleri ve hayırsever ailenin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yapılan açılış konuşmalarında Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe hayırsever Kaplan ailesine teşekkür ederek Gaziantep’in devlet vatandaş işbirliğiyle okullaşma oranını hızla arttırdığını ifade ettiler. Hacı Mihti Kaplan’da böyle hayırlı işler yapmayı Allah herkese nasip etsin diyerek paylaşmanın önemine dikkat çeken bir konuşma yaptı. Ardından İl Müftüsü Mehmet Hazırlar’ın okuduğu dualar eşliğinde kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi.
Açılışın ardından protokol üyeleri okulun çeşitli bölümlerinde incelemeler yapılırken Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve beraberindekiler okul öğretmenleriyle uzun uzun sohbet etti.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r