HELAL OLSUN TOPÇUOĞLU AİLESİNE

HELAL OLSUN TOPÇUOĞLU AİLESİNE

ABONE OL
7 Kasım 2022 19:47
HELAL OLSUN TOPÇUOĞLU AİLESİNE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep’in en büyük holdinglerden biri olan Gülsan hem işiyle, hemde eğitime verdiği desteğiyle Gaziantep’lilerin değil, Türkiye’nin örneklerinden… Şehirle ilgili ne zaman bir proje olsa hayır hasanetle ilgili bir kampanya olsa önde giden beş on hemşerimizden bir tanesi olan Topçuoğlu Ailesi, yine gönülleri fethetti. Bu yıl Berrin Topçuoğlu Anadolu lisesini Gaziantep’e kazandıran Topçuoğlu ailesi, bugünde Topçuoğlu ailesi tarafından yaptırılan 32 derslik ve spor salonundan oluşan Mücevher Topçuoğlu Anadolu Lisesini yaptırarak eğitime bir destek daha oldu.
Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, eğitim ve diğer hasanet konsunda Vali Davut Gül’ün deyimiyle şehirle ilgili ne zaman bir proje olsa hayır hasanetle ilgili bir kampanya olsa önde giden beş on hemşerimizden bir tanesi….
Gaziantep Tutku Gazatesi olarak Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu ve eğitime ve diğer iyilik ve hasenede yardım eden tüm Topçuoğlu ailesini kutluyoruz. Böyle aile sayıları daha da artarak çoğalmasını hatta tüm şehirlerde artması istiyoruz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r