[wp-story id="118872"] Hıdıroğlu’ndan Güneş’e geçmiş olsun ziyareti yaptı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.839,6400
 • EURO
  $1,1397
 • ALTIN
  $61.704,4900
 • BIST
  1,1601
Hıdıroğlu’ndan Güneş’e geçmiş olsun ziyareti yaptı

Hıdıroğlu’ndan Güneş’e geçmiş olsun ziyareti yaptı

Küsgette meydana gelen patlamadan dolayı GTO Başkanı Hıdıroğlu Güneş’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.   Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu ile beraberinde Yönetim Kurulu ve sektörün ilgili Meclis üyeleri, geçtiğimiz günlerde Küsgette meydana gelen patlamadan dolayı Küsget Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kemal Güneş ile Yönetim Kurulu […]

Küsgette meydana gelen patlamadan dolayı GTO Başkanı Hıdıroğlu Güneş’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu ile beraberinde Yönetim Kurulu ve sektörün ilgili Meclis üyeleri, geçtiğimiz günlerde Küsgette meydana gelen patlamadan dolayı Küsget Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kemal Güneş ile Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek, geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Küsgetin sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunulurken, Odanın çalışmaları hakkında bilgi veren, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken, GTO Başkanı Hıdıroğlu, Küsget’in Organize Sanayi Bölgesinin kılcal damarı ve tamamlayıcısı konumunda bulunduğunu vurgulayarak özellikle Bölgedeki yoğunluk nedeniyle “İhtisas küçük sanayi sitelerinin” kurulmasının önemine değindi. Aynı zamanda Taşlıca mevkiinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen Küçük Sanayi Sitesi kurma çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Hıdıroğlu, “Bu Bölgenin KÜSGET’teki yoğunluğun azalmasına da destek olacaktır ” dedi.

Gaziantep Ticaret Odası olarak, Küsget’in ve Gaziantep’in yararına yapılacak her türlü çalışmada, her zaman yer alarak destek olacaklarını ifade eden GTO Başkanı Hıdıroğlu “Gaziantep ekonomisine büyük katma değer sağlayan KÜSGET’in sorunlarının çözümünde birlikte hareket edilmesinin yararlı olduğunu düşünüyorum. Özellikle kalifiye eleman ihtiyacının giderilmesi için Oda olarak Küsget içerisinde yapacağımız eğitim kompleksi ile hem teorik hem pratik eğitim verilmesi yanında aynı zamanda KÜSGET’te faaliyet gösteren esnafın ve üyelerimizin arakalifiye eleman sıkıntısı çözmek istiyoruz. Gaziantep Ticaret Odası olarak iç piyasasının ve endüstrinin ihtiyacını karşılamak için mesleki eğitim alanında “GTO Akademi” isimli bir proje geliştirdik. GTO Akademi projesi çatısı altında özel Meslek Lisesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, Meslek Yüksek Okulu, Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kurulması planlanıyor. Küsget içerisinde yapmayı planladığımız eğitim kompleksi ile ara kalifiye eleman sıkıntısını gidermeyi planlıyoruz” dedi.
Küsgette meydana gelen patlamadan dolayı geçmiş olsun ziyaretinde bulunan GTO Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Koçak, Yönetim Kurulu üyesi M. Bülent Ev yapan, Meclis Üyeleri M. Necmettin Ay, Ali Bayram Sarıca’ya teşekkür eden Küsget Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kemal Güneş, Küsgetteki sorunların çözümü konusunda Gaziantep Ticaret Odasından her zaman büyük destek gördüklerini, Küsget’in dünyada ve Türkiye’de kurulan en eski sanayi sitelerinden biri olduğunu ifade ederek, ” Bu ziyaretler sadece sohbet ziyareti değil. Aynı zamanda Sanayi sitemizin sorunlarının tespiti ve çözümü noktasında büyük önem taşıyor. Biz bu duyarlılıktan dolayı Başkanlarımıza ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu ile Meclis Üyelerine teşekkür ediyoruz. Sanayi sitemizin sorunları ve çözümlerinin ilgili kurum ve kuruluşlara iletilmesi konusunda Gaziantep Ticaret Odasından sürekli destek görüyoruz. Ticaret Odamızın Küsget içerisinde yapmayı planladığı eğitim kompleksinin kurulması için her türlü desteği vermeye hazırız. Küsget Sanayi Sitesi Odamızın da verdiği katkılarla her geçen gün daha da gelişecektir” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM