SON DAKİKA

Hizmet-İş Sendikası’da Ali Tabur sevinci

Bu haber 15 Mart 2018 - 19:04 'de eklendi ve 4400 kez okundu. kez görüntülendi.

Hizmet İş Sendikasına bağlı üyelerin kardeşi, dert babası Ali Tabur’un adaylığını açıklaması memnuniyetle karşılandı.

Hizmet-İş Sendikası Gaziantep Şubesi Başkan Yardımcısı Ali Tabur, 3. Olağan Kongresi’nde başkanlığa adaylığını açıkladı.

Genel Yönetim Kurulu’nun Gaziantep Şube Başkanlığı için aldığı seçim kararının ardından adaylığını açıklayan Tabur, saygın ve sevilen kişiliğiyle dikkat çekiyor. Gaziantep’te ve sendika çalışmalarında başarılarıyla adından söz ettiren Ali Tabur, adaylık kararının ardından ziyaretlerine de başladı. Sendika üyelerinin bu kararı almasında önemli rol oynadığını belirten Tabur, şöyle konuştu:

“Gerek sendikamızda ki uzun görev sürem boyunca edindiğim bilgi, tecrübe ve gözlemler, gerekse değerli üyelerimizin teşvik ve destekleri sonucunda bu kararı aldığımı belirtmek isterim. Öte yandan bu kararı almamda, geçtiğimiz birkaç ay boyunca değerli üyelerimizle ve Gaziantep’in saygın kişileriyle yaptığım istişari görüşmelerin de önemli etkisi olmuştur.

Fırsat verildiği takdirde Hizmet-İş Sendikası Gaziantep Şubesinin, her yönden gelişmesi ve sadece Şehrimizin değil, Ülkemizin önde gelen şubelerinden biri olması için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Çalışmalarımızı şeffaflık, denetlenebilirlik ve katılımcı yönetim ilkeleri doğrultusunda sürdürürken huzur, güven ve adaletin sağlanması, vazgeçilmez önceliklerimiz arasında olacaktır.

İçinizden biri olarak yapılacak olan seçimde desteklerinizi bekliyor, şahsımı seçmeniz halinde sizleri mahcup etmeyeceğimi, sizlerin de katkısıyla sendikamızı hepimizin gurur duyacağı bir hale dönüştürmeye söz veriyorum.

Geçmişte yapılan işlerin, gelecekte daha iyisini ve yapılmayanları yapmak benim hedefimdir. Kişilerin değil, ilkelerin konuşulduğu bir sendika ortamına erişmek dileğiyle saygılarımı sunuyorum.”dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
UA-76681437-2