[wp-story id="118872"] HUMANIZ MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDI – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.516,1000
 • EURO
  $1,0867
 • ALTIN
  $47.856,9200
 • BIST
  1,1781
HUMANIZ MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDI

HUMANIZ MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDI

Şehitkamil Belediyesi, Humanız Mahallesi’nde yol bakım ve yapım çalışmaları kapsamında sokaklarda asfalt çalışması yürütüyor. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

BAŞKAN FADILOĞLU, ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

 

Şehitkamil Belediyesi, altyapısı bitmiş noktaların kullanıma açılması adına Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerle Humanız Mahallesi’nde çalışma başlattı. Yürütülen çalışmalarla yeni açılan ve altyapısı tamamlanan yollara sıfır asfalt yapıldı. Çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, nitelikli yolların kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİTKAMİL’İ HEP BİRLİKTE ELDE EDECEĞİZ

Çalışmalara ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yürütülen çalışmalarla ilgili şunları söyledi:

“Humanız Mahallesi’nde arada kalan iki sokakta vatandaşlarımızın asfalt talebi olmuştu. Sağ olsunlar, arkadaşlarımız da hemen devreye girdi ve çalışmalara hızlı bir şekilde başladılar. Bilindiği üzere altyapısı tamamlanan bölgelerde asfalt sorunu yaşatmamaya gayret gösteriyoruz. Bu mevcut iki sokakta da altyapı çalışmalarının bitmesiyle birlikte hemen asfalt çalışmalarına başladık. İnşallah en seri şekilde çalışmaları tamamlayıp vatandaşlarımıza daha rahat bir mekan elde etmeye çalışıyoruz. Tabi vatandaşlarımızın bizlere bu şekilde eksiklikleri dile getirmesinden dolayı da mutluyuz. Arkadaşlarımız saha çalışmaları yapıyorlar ama bazen altyapı çalışmaları tamamlanmamış olan bölgeler kalıyor. Bizim haberimiz dışında altyapı çalışmaları yapılıyor, biz takip edemiyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızdan gelen talepleri de değerlendiriyoruz. İnşallah el birliğiyle daha yaşanabilir bir Şehitkamil’i hep birlikte elde edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM