[wp-story id="118872"] İMO BUİLD FUARINDA İNCELEME – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.839,6400
 • EURO
  $1,1397
 • ALTIN
  $61.704,4900
 • BIST
  1,1601
İMO BUİLD FUARINDA İNCELEME

İMO BUİLD FUARINDA İNCELEME

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ İSTANBUL BUİLD 2017 FUARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası yönetim kurulu ve bir kısım üyeler Turkey Build 2017 İstanbul Yapı İnşaat Malzemeleri Fuarında incelemelerde bulundu. Üç gün süren fuarda sektörle ilgili katılımcıları ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulunan İnşaat Mühendisleri Odası üyeleri fuardan memnun döndüler. İstanbul’da düzenlenen Turkey Build 2017 yapı, inşaat […]

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ İSTANBUL BUİLD 2017 FUARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası yönetim kurulu ve bir kısım üyeler Turkey Build 2017 İstanbul Yapı İnşaat Malzemeleri Fuarında incelemelerde bulundu. Üç gün süren fuarda sektörle ilgili katılımcıları ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulunan İnşaat Mühendisleri Odası üyeleri fuardan memnun döndüler.

İstanbul’da düzenlenen Turkey Build 2017 yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarına İnşaat Mühendisleri olarak katılan ve incelemelerde bulunan oda üyeleri özellikle sektördeki gelişmeler konusunda önemli bilgilerle döndüler. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası yönetim kurulu başkanı Gökhan Çeliktürk şöyle dedi “ 24 Mayıs tarihinde başlayan ve üç gün süren Turkey Build 2017 İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarına oda üyesi arkadaşlarımızla katıldık. Firmaları tek tek ziyaret ederek sektördeki son gelişmeler hakkında bilgiler aldık. Özellikle teknolojik gelişmeler alanında çok değerli bilgiler edindik. İnşaat sektöründeki gelişmeleri detaylı olarak inceleme fırsatı bulduk . 12 dönem yönetim kurulu olarak meslektaşlarımızın mesleki gelişimi konusunda faaliyetlerimizi hız kesmeden devam ettireceğiz”

Gökhan Çeliktürk mesleki gelişime katkı sağlayacak bu tür faaliyetleri üyelerle birlik ve beraberlik içerisinde devam ettireceklerini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM