UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.231,9600
 • EURO
  $0,7565
 • ALTIN
  $42.461,5900
 • BIST
  1,1406
İMO’DAN MÜHENDİS ADAYLARI İÇİN TEKNİK GEZİ

İMO’DAN MÜHENDİS ADAYLARI İÇİN TEKNİK GEZİ

İnşaat mühendisleri odası Gaziantep şube meslektaşlarının gelişimi, eğitimi ve mesleki tecrübe sağlamak amacı ile üniversite yapılanması Genç-İMO ve oda üyeleri ile teknik gezi düzenledi. Teknik geziye Gaziantep Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Kilis Aralık Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencileri ile İnşaat Mühendisleri katıldılar. İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu gezide […]

İnşaat mühendisleri odası Gaziantep şube meslektaşlarının gelişimi, eğitimi ve mesleki tecrübe sağlamak amacı ile üniversite yapılanması Genç-İMO ve oda üyeleri ile teknik gezi düzenledi. Teknik geziye Gaziantep Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Kilis Aralık Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencileri ile İnşaat Mühendisleri katıldılar.

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu gezide Prefabrik üretim tesisinin her aşamasını yerinde görerek incelemelerde bulundular. Gaziantep’te yerleşik Milimetrik Prefabrik tesislerine yapılan teknik geziye yönetim kurulu üyeleri, oda üyeleri, Gaziantep Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve 7 Aralık Üniversitesi Genç İMO üyesi mühendis adayı öğrenciler katıldılar. İnşaat mühendislerinin de yoğun ilgi gösterdiği gezide bir konuşma yapan İMO Başkanı Gökhan Çeliktürk, meslektaşlarının mesleki gelişimini sağlamak için yönetim kurulu olarak yoğun çalışma içerisinde olduklarını, özellikle sanayi yapılarında kullanılan prefabrik yapı elemanlarının ve öngerilmeli yapı elemanlarının üretim aşamasının en baştan sona kadar inceleme fırsatı bulduklarını belirtti. Gaziantep Üniversitesi, Hasan kalyoncu üniversitesi ve Kilis 7 Aralık üniversitesi mühendislik fakültesi inşaat mühendisleri genç-İMO üyelerinin de hazır olduğu gezide inşaat mühendisi adayı öğrencileri teorikte gördükleri prefabrik yapı elemanlarının üretim safhalarını baştan sona dikkatlice incelediler.

Teknik gezide ev sahipliği yapan Milimetrik Prefabrik Yönetim Kurulu üyesi İnşaat mühendisi Bora Tezel yaptığı konuşmada şöyle dedi  ‘’Meslektaşlarımı ve meslektaş adayı arkadaşları fabrikamızda görmekten büyük mutluluk duydum. Oda çalışmalarını yakından izliyorum ve yönetim kurulu başkanı Gökhan Çeliktürk başta olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerini, meslektaşlarının gelişimi yönünde gösterdikleri çabadan dolayı tebrik ediyorum. Her zaman kendi alanında özellikle mühendis adayı arkadaşlarımıza yardımcı olmak için kapılarımız sonuna kadar açıktır”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM