[wp-story id="118872"] İnce’nin Mitingine Düztepe’den 10 bin kişi Katıldı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.105,0000
 • EURO
  $1,0862
 • ALTIN
  $61.298,8100
 • BIST
  1,1646
İnce’nin Mitingine Düztepe’den 10 bin kişi Katıldı

İnce’nin Mitingine Düztepe’den 10 bin kişi Katıldı

CHP Şahinbey İlçe Örgütü, İlçe Başkanı Uğur Özpolat ve milletvekili adayı Hüseyin Yalçın önderliğinde Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki mitingine çıkarma yaptı. Düztepe’de toplanan yaklaşık 10 bin kişi davul zurna eşliğinde miting alanına girdiler.

CHP Şahinbey İlçe Başkanı Uğur Özpolat, “Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’nin “En coşkulusu” diye tanımladığı, Demokrasi Meydanı’nın ‘gelincik tarlası’na döndü. Şahinbey olarak; “10.000 kişi ile miting alanına yürüyeceğiz” dedik ve yaptık. Düztepe’de toplanıp bizlerle birlikte miting alanına yürüyen herkese teşekkür ederiz” dedi.

COŞKU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin dün Gaziantep’te düzenlediği mitingin yankıları hala sürüyor. On binlerce Gazianteplinin miting alanına gelmesi CHP’yi memnun etti. Muharrem İnce’nin mitingi için günlerdir çalışan CHP Şahinbey İlçe Örgütü dün Düztepe’de 10 bin kişiyi toplayarak 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki mitingine çıkarma yaptı. Davul zurna eşliğinde miting alanına gelen binlerce CHP’linin coşkusu görülmeye değerdi.

SÖZ VERDİK VE YAPTIK

Mitin sonrası bir değerlendirme yapan CHP Şahinbey İlçe Başkanı Uğur Özpolat, “Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’nin “En coşkulusu” diye tanımladığı, Demokrasi Meydanı’nın ‘gelincik tarlası’na döndü. Şahinbey olarak; “10.000 kişi ile miting alanına yürüyeceğiz” dedik ve yaptık. CHP, bu ülkenin çağdaş, aydınlık yarınları için Gaziantep’ten bir kıvılcım çaktığımıza inancımla yüreğini ortaya koyan tüm Cumhuriyetçilere, Atatürkçülere, demokrasiden yana, özgürlükleri için mücadele eden tüm yurttaşlarıma sevgiyle, selamla… İyi ki varsınız. Düztepe’de toplanıp bizlerle birlikte miting alanına yürüyen herkese teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM