[wp-story id="118872"] Karamollaoğlu’ndan  AK Partiye sert eleştiri – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.178,9300
 • EURO
  $1,0632
 • ALTIN
  $61.167,4600
 • BIST
  1,1629
Karamollaoğlu’ndan  AK Partiye sert eleştiri

Karamollaoğlu’ndan  AK Partiye sert eleştiri

24 Haziran seçimlerine yönelik partilerin ve Cumhurbaşkanı adaylarının seçim çalışmaları devam ediyor.Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu Gaziantep’te ’e-miting’ yaptı.Fransa Kraliçesi meşhur Marie Antoinette, hemen hemen hepimizin ilkokul sıralarından beri kulaklarına çalınan meşhur “Ekmek bulamazlarsa pasta yesinler” sözünü  şimdi Ak Parti Millet Kıraathanesi yapacağız diyor.

Gaziantep’te  otelde partililerle bir araya gelen Karamollaoğlu, seçim çalışmaları ve gündem ile alakalı değerlendirmelerde bulundu. Programın ilk bölümünde partililere seslenen ve seçim vaatlerinden bahseden Karamollaoğlu, ikinci bölümde ise programın e-miting kısmına geçerek sosyal medyadan gelen sorulara cevap verdi.

En kritik seçimi yaşıyoruz

Programda 24 Haziran seçimlerinin Türkiye tarihinin en önemli seçimi olduğunu vurgulayan Karamollaoğlu, “Bu kadar badireli bir dönemde ben Türkiye’nin seçime gittiğini hatırlamıyorum. Çok partili döneme 1950’lerde geçildi. Ben o zamanlar ilkokuldaydım ancak ondan sonra Türkiye birçok seçimle karşılaştı ama bugünkü kadar kritik bir seçimi ben hatırlamıyorum” dedi.

 Herkesi kucaklamak istiyoruz

Bu kritik seçimler için herkesi kucaklayıp, herkese hitap ederek yola çıkmak istediklerini vurgulayan Karamollaoğlu, “Biz bütün milletimizi kucaklama kararındayız ve kucaklamayı da mutlaka gerçekleştireceğiz. Bu bizim şiarımız, bu bizim siyaset anlayışımız, bu bizim farkımız” dedi.

 

Türkiye’nin mevcut problemlerini belirlemek ve çözümleri millete sunmak için kentte olduklarını söyleyen Karamollaoğlu, meydanda olan siyasi parti liderlerinin, her şartta rakiplerine ve seçmenlerine karşı saygılı olması gerektiğini belirtti.

Sadece Bina yapmakla  büyümez

Karamollaoğlu,” Ak Parti 16 yıldan beri sürekli  bina yol yaparak  büyüdüğünü söylüyor. Büyüme  bina yapmakla büyümez. İçleri boşaltılmış eğitim binaları   öğrencilere verilmeyen iyi derslerle  büyüme olmaz.

Hastaneler yerine Binalar Hastaneyi şehir dışına

Karamollaoğlu,” Ak Parti  şehrin en güzel yerlerinden olan Hastaneleri  yıkıyorlar. Onları şehir dışına götürerek adına  şehir hastaneleri  denen binaları dikiyorlar. Birde hastanelerin  doluluk oranına göre binalar yaptırıyorlar. Yüzde 70 dolu olacak aksi takdirde devlet  şirkete ödeme yapacak.  Bir devlet kendi vatandaşı hasta olsun diye taahhütte bulunur mu? Biz iktidara gelirsek hastanelerin ismi  ŞİFAHANE olacak”dedi.

Millet Kıraathanesi

Karamollaoğlu,” Ak Parti hükümetine Allah akıl fikir versin. Biz üretim diyoruz. İşsizlik bitsin diyoruz. Onlar kıraathane yapacaklarını kek ve çayların bedava dağıtacaklarını söylüyor. Bunu nasıl bir projedir. Fransa Kraliçesi meşhur Marie Antoinette, hemen hemen hepimizin ilkokul sıralarından beri kulaklarına çalınan meşhur Ekmek bulamazlarsa pasta yesinler”  lafını bu sefer çalışmasınlar onlara bedava kek ve çay dağıtalım diyor.

 Gaziantep desteklerse  Bölge  süper olur, Türkiye süper olur

Karamollaoğlu,” Gaziantep hem çalışkanlığı ile hemde  sınıra yakın oluşu nedeniyle  ticaret merkezi. Benim Kalkınma  dönemimde Gaziantepliler  sürekli yatırım için bize uğrarlar.  Eğer Gaziantep yeterli destek ve değer verirse, Gaziantep bölgenin kalkınmasına  Türkiye ‘nin kalkınmasına  neden olur. “dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM