[wp-story id="118872"] KAYA: Akşener Sahipsiz Değildir – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.493,9200
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.581,7400
 • BIST
  1,1781
KAYA: Akşener Sahipsiz Değildir

KAYA: Akşener Sahipsiz Değildir

İyi Parti Şahinbey ilçe Başkanı Halil İbrahim kaya,” Akşener’e yapılan saldırıyı kınıyoruz. Asla sahipsiz değildir.”dedi.

İyi Parti Şahinbey ilçe Başkanı Halil İbrahim kaya,” Akşener’e yapılan saldırıyı kınıyoruz. Asla sahipsiz değildir.”dedi.

ŞİDDETLE KINIYORUZ

İyi Parti Şahinbey ilçe Başkanı Halil İbrahim kaya,Gaziantep Tutku Gazetesine yaptığı açıklamada,” Mevcut iktidarın yanlış siyasetine destek kararı aldığı günden bu yana ülkeyi günlük yeni yeni çıkmazlara sokan mevcut iktidarı ve yıllardan bu yana savunduğu değerleri ayaklar altına alıp mevcut iktidarın sözcülüğüne soyunan küçük ortak ile birlikte ülkemizi günlük yeni tehdit ve tehlike içine atıyorsun ve hiçbir şey yok gibi tv ekranlarına çıkıp nutuklar atan iktidarın tüm yanlışlarına alkışlar çalıp destek veriyorsun. Krizler karşısında günlük  mum gibi  eriyip giden halkı görmezden geliyor ,kendi aklınla değil mevcut iktidarın aklı ile suçu sende ABD’ye atıyor sonrada ekonomi yönetimini ABD’li şirkete veriyorsun. Vatandaş sizlere bunun hesabını sormaz mı?

 

Bütün bu yanlış siyasetini unutturmak için acemi çırak gibi kalkıp sosyal medyada sayın Meral Akşener hanım efendiye tehditler savurup sonu nereye varır bunu bile düşünmüyorsun. Yaptığın bu açıklamalar sonucu senin gibi sonunu düşünmeyen 3-5 hatsiz kalkıp sayın Meral Akşener’in evine baskına gidiyor yüce yürekli lider Erdemlilik gösterip olayı yatıştırıyor kardeş kanı akmasına engel oluyor. Yaptığınız yanlış siyaseti bu acemi tavırlarla atlatamazsınız. Kafanızı kaldırın, bir bakın ülkeyi ne hale getirdiniz.” diyen Kaya kendi ve tüm yönetimi adına ŞİDDETLE KINIYORUZ diyerek sözlerine son verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM