[wp-story id="118872"] YAVUZELİ MB HOLDİNG İLE DAHA YEŞİL – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.824,1100
 • EURO
  $1,0948
 • ALTIN
  $62.405,4300
 • BIST
  1,1656
YAVUZELİ MB HOLDİNG İLE DAHA YEŞİL

YAVUZELİ MB HOLDİNG İLE DAHA YEŞİL

Gaziantep’in Yavuzeli ilçesinde ikincisi düzenlenen ve bu çerçevede 3 bin 500 adet fidanın toprakla buluştuğu organizasyona; doğa dostu çalışmalarıyla ön plana çıkan MB Holding de destek verdi. Çevkor öncülüğünde, yer teminini Yavuzeli Belediyesi’nin üstlendiği ağaç dikimi organizasyonuna, Yavuzeli Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu, Çevkor Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe, Sponsor Firma Yöneticileri, Daire Müdürleri, Meclis Üyeleri […]

Gaziantep’in Yavuzeli ilçesinde ikincisi düzenlenen ve bu çerçevede 3 bin 500 adet fidanın toprakla buluştuğu organizasyona; doğa dostu çalışmalarıyla ön plana çıkan MB Holding de destek verdi.

Çevkor öncülüğünde, yer teminini Yavuzeli Belediyesi’nin üstlendiği ağaç dikimi organizasyonuna, Yavuzeli Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu, Çevkor Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe, Sponsor Firma Yöneticileri, Daire Müdürleri, Meclis Üyeleri ve Basın Mensupları katılım gösterdi.

Törende konuşma yapan Yavuzeli Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu “Çevkor öncülüğünde ikinci defa ağaç dikimi yapıyoruz bu nedenle Çevkor’a, sponsor firmalara ve emeği geçen herkese özveri ile çalışan personelime teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ağaç dikimi sonrası Çevkor tarafından MB Holding’e plaket takdimi yapıldı. Çevkor Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe tarafından verilen plaketi MB Holding adına Basın ve Halkla İlişkiler Yönetmeni aldı. Toros sediri fidanlarının dikildiği etkinlikte, Basın ve Halka İlişkiler Yönetmeni Emel Çulcu; “MB Holding olarak biliyoruz ki bugün burada diktiğimiz her fidan, gelecek nesillere bırakabileceğimiz bir mirastır. Gelecek nesillerimize daha temiz ve yeşil çevre bırakmak ve bugünün çocuklarına doğa sevgisini aşılamak şirketlerimizin misyonları arasında yer almaktadır. Bu konuda Çevkor’a da böyle bir etkinliğe vesile oldukları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Tören fidan katkısında bulunan firmalara plaket verildikten sonra fotoğraf çekimleriyle son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM