[wp-story id="118872"] MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI ATAY: ‘’GAZİANTEP BİZİM SEVDAMIZDIR’’ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.113,7000
 • EURO
  $0,9990
 • ALTIN
  $43.915,7100
 • BIST
  1,1712
MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI ATAY: ‘’GAZİANTEP BİZİM SEVDAMIZDIR’’

MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI ATAY: ‘’GAZİANTEP BİZİM SEVDAMIZDIR’’

MHP Gaziantep 2. Sıra Milletvekili aday Sermet Atay, diğer adaylarla birlikte ilçe, belde ve köy gezilerinin yanı sıra Gaiantep kent merkezinde ziyaretlerini artırdıklarını söyledi. Atay, ‘’Gece gündüz demeden Gaziantep’i karış karış dolaşıyoruz. Elini sıkmadığımız, derdini dinlemediğimiz kimseyi bırakmamaya çalışıyoruz’’ dedi.

Milletvekili adayı Sermet Atay, 24 Haziran’daki sandığa seçmenleri davet etti. Milletvekili adayı Atay, şöyle konuştu:

“Bir taraftan biz adaylar ve partilerimiz bir taraftan da üç-beş yılda bir önüne gelen fırsatı kullanacak seçmenlerimiz. Tarihin cilvesi 21.asrın bu ilk seçimini yani ‘Cumhur İttifakını’ diğer seçimlerden daha farklı bir noktaya taşıdı. Dürüst, şeffaf ve hesap veren, yalnızca milletine karşı sorumlu, milleti ile ittifak yapan 2023 yılında ‘Lider Türkiye’ hedefimiz için hemşerilerimizin oylarına talibiz.”

-Çok Ciddi Bir Oy Hedefimiz Var

MHP Gaziantep 2. Sıra Milletvekili Adayı Sermet Atay, “7 Haziran’da aldığımız oy oranlarımızdan daha yüksek oy alarak Gaziantep’i parlamentoda temsil edecek güce sahibiz. İYİ Parti’nin veya başka bir partinin bizden götüreceği herhangi bir şey yoktur. ’Ülkücü ve milliyetçiyim diyen her kesimin Türkiye’de siyaset yapacağı tek parti MHP’dir” dedi.

Ziyaret ettiği yerlerde vatandaşların sorunlarını dinleyen, soruları yanıtlayan te konuşan MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Sermet Atay, seçimlerde MHP’nin oylarının bir kısmının İYİ Parti’ye kayacağı yönündeki söylemlerle ilgili soruya, “İYİ Parti’nin bizden götüreceği herhangi bir şey yoktur. ’Ülkücüyüm ve milliyetçiyim diyen her kesimin Türkiye’de siyaset yapacağı tek parti MHP’dir. MHP’den gidenlerin bizim için bir önemi yok. Biz onların üstüne koyarak daha güçlü bir oy oranıyla iktidarı temsil etmeye geliyoruz” yanıtını verdi.

“MHP’den gidenlerin bizim için bir önemi yok’’

Seçimlerde hedefledikleri oy oranı hakkında da açıklamalarda bulunan Sermet Atay, şöyle konuştu:
“Çok ciddi bir oy hedefimiz var. 7 Haziran’da aldığımız oy oranlarımızda daha yüksek oy alarak Gaziantep’i parlamentoda temsil edecek güce sahibiz. İYİ Parti’nin bizden götüreceği herhangi bir şey yoktur. ’Ülkücü ve milliyetçiyim’ diyen her kesimin Türkiye’de siyaset yapacağı tek parti MHP’dir. MHP’den gidenlerin bizim için bir önemi yok. Biz onların üstüne koyarak daha güçlü bir oy oranıyla iktidarı temsil etmeye geliyoruz. Bütün arkadaşlarımız gece sabahlara kadar çalışıyor. Gaziantep’te çok ciddi bir netice alacağız. Gaziantep bizim sevdamız. Gaziantep bizim hayatımızda çok önemli bir yer alıyor. Ben ve arkadaşlarım Gaziantep’in sorunlarını biliyoruz bunu bilmek demek çözümünü de biliyor olmak demek. Gaziantep’in en önemli sorunlarından birisi trafik, Suriyeliler, Eğitim, imar sorunu, yapılaşma ve kentsel dönüşüm. ”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM