[wp-story id="118872"] MMO ve OLİ CENTER İndirimli Market Anlaşması – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.050,2000
 • EURO
  $0,9256
 • ALTIN
  $43.743,4800
 • BIST
  1,1714
MMO ve OLİ CENTER İndirimli Market Anlaşması

MMO ve OLİ CENTER İndirimli Market Anlaşması

Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi, bu dönem başlattığı Anlaşmalı Kurumlar çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.

 

Üyelerine sağlık, eğitim, akaryakıt, kargo vb. giderlerinde, yaptığı anlaşmalarla indirimler kazandıran MMO, İndirimli Market Anlaşmaları imzalayarak üyelerinin bütçelerine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Yerel marketlerimizden, OLİ CENTER ile sözleşme imzalayan MMO, üyelerine yönelik tüm OLİ CENTER Şubelerinde ve tüm alışverişlerde % 5 indirim tanınmasına olanak sağladı.

MMO Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin OVAYOLU ve OLİ Center Yönetim Kurulu Başkanı Adnan YORGUNER tarafından imzalanan “İndirimli Market Sözleşmesi” tüm MMO Gaziantep Şube üyeleri kapsamaktadır.

Yerel marketlerin, bulundukları kentin ekonomisine büyük katkı sağladığını dile getiren OVAYOLU, bu anlaşma ile hem üyelerinin bütçesine hem de kentin ekonomisine katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti. OVAYOLU, ayrıca vergilendirilen kazançlarını Gaziantep’te yatırıma dönüştüren yerli markaların desteklenmesinin ve tercih edilmesinin yaşadığımız ekonomik sıkıntılara bir nebze olsun yarar sağlayacağını ifade etti. Bu nedenle üyelerimizin ve tüm vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarında yerli markaları tercih etmelerinin yerinde olacağını da belirtti.

Oda üyelerinin menfaatleri doğrultusunda benzer çalışmalara devam edeceklerini belirten OVAYOLU, sözleşme imzalayarak bu imkânı sağlayan OLİ CENTER camiasına da teşekkürlerini iletti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM