[wp-story id="118872"] MUHASEBECİLER BAYRAMLAŞTI – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.839,6400
 • EURO
  $1,1397
 • ALTIN
  $61.704,4900
 • BIST
  1,1601
MUHASEBECİLER BAYRAMLAŞTI

MUHASEBECİLER BAYRAMLAŞTI

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası yönetimi Ramazan Bayramı sonrası ilk mesai günü meslek mensuplarıyla bayramlaştılar. Bayramlaşmaya çok sayıda Muhasebeci ve Mali Müşavir katıldı. Bayramlaşmada bir konuşma yapan Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nabioğlu şunları söyledi: Milletimizin önem ve değer verdiği manevi günlerin başında bayramlar yer almaktadır. Bayramlar, […]

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası yönetimi Ramazan Bayramı sonrası ilk mesai günü meslek mensuplarıyla bayramlaştılar.

Bayramlaşmaya çok sayıda Muhasebeci ve Mali Müşavir katıldı.

Bayramlaşmada bir konuşma yapan Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nabioğlu şunları söyledi:

Milletimizin önem ve değer verdiği manevi günlerin başında bayramlar yer almaktadır. Bayramlar, insanlarla olan sevgi ve saygının pekiştiği, dostluğun, kardeşliğin, hoşgörünün ortaya çıktığı manevi değer taşıyan günlerdir. Mübarek Ramazan ayını uğurlayıp kaynaşma ve yardımlaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramını sevinçle beraber karşılamaktayız.

Yaşanacak daha nice bayramların sevgi, saygı ve mutluluklarla dolu geçmesi amacıyla millet olarak dünyada ve ülkemizde kardeşlik duygularının ön plana çıkarıldığı, savaşların ve kırgınlıkların son bulduğu, huzurlu, sağlıklı günlere kavuşmak temennisi içindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer meslek mensuplarımızın ve Gaziantepli hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış, dostluk, birlik ve beraberlik getirmesini dilerim. Bayram sevinçlerinizin ve bayramların getirdiği güzel duygularınızın sizlere ve ailenize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi diliyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM