[wp-story id="118872"] MUHASEBECİLER BAYRAMLAŞTI – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.816,5900
 • EURO
  $1,0934
 • ALTIN
  $62.365,6300
 • BIST
  1,1648
MUHASEBECİLER BAYRAMLAŞTI

MUHASEBECİLER BAYRAMLAŞTI

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Bayram tatili sonrası meslek mensuplarıyla bayramlaşmalarını GSMMMO da gerçekleştirdiler. Çok sayıda meslek mensubunun katıldığı bayramlaşmada bir açıklama yapan Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nabioğlu; bayramların; dostluğun, birlik ve beraberliğin önemsendiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakıldığı, gönüllerin birbirine yakınlaştığı özel günler olduğunu […]

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Bayram tatili sonrası meslek mensuplarıyla bayramlaşmalarını GSMMMO da gerçekleştirdiler.

Çok sayıda meslek mensubunun katıldığı bayramlaşmada bir açıklama yapan Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nabioğlu;

bayramların; dostluğun, birlik ve beraberliğin önemsendiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakıldığı, gönüllerin birbirine yakınlaştığı özel günler olduğunu vurgulayarak  şunları söyledi:”toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve sosyal yardımlaşma ile dayanışma duygularının en güzel göstergesi olan Kurban Bayramını karşılamanın mutluluğu içerisinde bulunmaktayız.

Türkiye’de yaşanan terör olaylarından dolayı bayramlarını buruk geçirecek olan şehit ailelerimizin Kurban Bayramı’nı kutlar, gösterdikleri fedakârlıkları var olduğumuz sürece unutmayacağımız aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim.

Her bayram geleneksel olarak bayram bitiminin ilk iş günü olarak bayramlaşmayı oda bünyesinde yapıyoruz.Meslek mensuplarımızın ve değerli hemşerilerimizin Kurban Bayramını kutlar, bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını temenni ederim. “ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM