Geçtiğimiz hafta sonu tek liste ile yapılan seçimlerde, EMO Gaziantep Şube Başkanı İslim Arıkan güven tazeledi.

Geçtiğimiz hafta sonu Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Gaziantep Şubesi’nde 15.Olağan Genel Kurul ve Seçimleri tamamlandı. Deprem felaketi nedeniyle aktif seçim çalışmasının yürütülmediği Seçimli Genel Kurulda, EMO Gaziantep Şube Başkanı İslim Arıkan tek liste ile seçimlere katıldı. Yapılan seçimde Arıkan güven tazeledi.

YOLA DEVAM EDECEĞİZ

Seçimli Genel Kurul sonrası açıklamalarda bulunan EMO Gaziantep Şube Başkanı Arıkan, üyelerin teveccühleri ile güven tazelediğini belirtti. Arıkan, ‘’Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubemizin, 15. Olağan Genel Kurulu ve seçimlerini tamamladık. Yeni Yönetim Kurulumuz hayırlı olsun. Yeni döneme, enerjimizi kaybetmeden dinamik bir şekilde, değerli meslektaşlarımızın desteği ile devam edeceğiz.’’

ARIKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Deprem Felaketinde 6 meslektaşlarını kaybettiklerini söyleyen Arıkan, ‘’Depremde 6 meslektaşımızın vefatı, birçok meslektaşımızın ailesini, akrabalarını kaybetmesi, Temsilcilik binalarımızın yıkılması, birçok meslektaşımızın ev ve işyerlerini kaybetmesi dolayısı ile, Gaziantep Şube olarak, aktif bir seçim çalışması yürütmedik, yürütmek istemedik. Buna rağmen seçime gelerek desteklerini esirgemeyen değerli meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.